امیرقلعه‌نویی: دنبال این هستیم که تیمی‌با ثبات درست کنیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- امیرقلعه‌نویی سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر درباره شرایط تیمش گفت: ما دنبال این هستیم که تیمی‌با ثبات درست کنیم. بازی با سپاهان هم به تاریخ پیوست و ما ۲۹ فینال دیگر داریم. به بازیکنان گفته‌ام تمام فکرشان باید بازی با مس رفسنجان باشد. ما هفته به هفته جلو می‌رویم. زود است درباره گل‌گهر قضاوت کنیم. ما دنبال ثبات تیمی‌هستیم و بلندپروازی‌ها و انگیزه‌های خاص خودمان را هم داریم.

امیرقلعه‌نویی افزود: ما هفت هفته سخت کار کردیم و باشگاه هرگونه امکانات سخت‌افزاری را در اختیار ما گذاشت. در یارگیری هم بر اساس بودجه‌ای که از قبل مشخص شده بود عمل کردیم. در طول این هفت هفته تغییراتی هم داشتیم. در مجموع در فصل نقل و انتقالات، هم در یارگیری و هم در شروع تمرینان واقعا خوب کار کردیم. بازیکنان را بر اساس بودجه و تفکرات تاکتیکی‌مان جذب کردیم.

وی درباره درگذشت محمود یاوری و آشنایی وی با این مربی پیشکسوت اظهار کرد: ایشان که مربی تیم ملی شد، من هم دعوت شده بودم. سن کمی‌داشتم. بعد‌ها ایشان را بیشتر شناختیم. وارسته و منضبط بود. واقعا یک جناب سرهنگ بود. انسان اخلاق‌مداری بود.

امیرقلعه‌نویی درباره پیروزی برابر تیم فوتبال سپاهان در هفته اول هم توضیح داد: تیم فوتبال سپاهان تیم بسیار بزرگی است و من برایش آروزی موفقتی می‌کنم. تیمی‌است که قدمت و قهرمانی‌های زیادی دارد و تنها باشگاه ایرانی است که در جلم باشگاه‌های جهان حضور داشته است.

امیرقلعه‌نویی در پایان صحبت هایش خاطرنشان کرد: در آن بازی مخصوصا در نیمه دوم بازیکنان ما شجاعانه، با برنامه و تاکتیکی بازی کردند. از موقعیت‌ها استفاده کردیم و سه امتیاز را گرفتیم. از ۳۰ فینال، یک فینال را گذراندیم. الان اول کار هستیم و باید بیشتر زحمت بکشیم و تلاش‌مان را بیشتر کنیم تا ان‌شاءالله یک جایگاه خوب و ثبات تیمی‌داشته باشیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید