امیرحسین پیروانی: شرایط جوی روی عملکرد تیم ما کاملا تاثیر گذاشته

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- امیرحسین پیروانی عضو کادرفنی نفت آبادان درباره روند و عملکرد داوری در این بازی گفت: قرار نبود درباره داوری حرف بزنیم اما بعد از بازی در رختکن دوستان می‌گفتند کارشناسان داوری ادعا کردند که پنالتی نبوده و آقای اکبریان سختگیرانه پنالتی گرفته است.

امیرحسین پیروانی ابراز کرد: من از صحنه دور بودم و این صحنه را ندیدم ولی دوستان می‌گویند ظاهرا پنالتی نبود و سه امتیاز و یک پنالتی مشکوک. امیدوارم این عملکرد تاثیر نگذاشته باشد در کنار آسیبی که بارندگی و وضعیت زمین به تیم ما زد.

وی درباره شرایط برگزاری مسابقات در دوران کرونا افزود: من صاحب نظر نیستم اما پنج شنبه، جمعه و شنبه بازی‌ها برگزار می‌شود، اگر تیم‌ها پروتکل‌ها را رعایت کنند، باعث سرگرمی‌مردم می‌شود. من مخالفتی با برگزاری مسابقات ندارم اما امیدوارم تیم‌ها تمهیدات مناسبی در نظر بگیرند و با رعایت پروتکل کاری کنند تا مشکلی به وجود نیاید.

عضو کادرفنی نفت آبادان درباره بازی مقابل پرسپولیس گفت: شرایط جوی روی عملکرد تیم ما کاملا تاثیر گذاشته بود. با توجه به بارندگی بازی دیگری که قرار بود در تهران انجام شود لغو شده بود (دیدار پیکان – شهرخودرو در شهر قدس).

امیرحسین پیروانی خاطرنشان کرد: در نیمه اول که شدت بارندگی زیاد بود روی عملکرد بازیکنان ما تاثیرگذار بود. ما به دنبال بازی روی زمین هستیم و این خیس بودن زمین تاثیر منفی گذاشته بود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید