امید عالیشاه: خداراشکر نمایش خوبی مقابل شهرخودرو ارائه کردیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- امید عالیشاه هافبک تیم پرسپولیس پس از بازی مقابل شهرخودرو درباره اعتراضش به کادرفنی گفت: اگر حرف و حدیثی هم بود، در راستای این بود که بتوانم به تیم کمک کنم، تا الان هر موقع رفتم به زمین، تمام تلاشم را کردم که مثمرثمر باشم. اگر در آینده عمر باقی باشد و افتخار داشته باشم که در تیم بمانم، مطمئنا این اتفاق رخ می‌دهد.

امید عالیشاه در خصوص پیروزی تیم پرسپولیس عنوان کرد: خداراشکر نمایش خوبی را ارائه کردیم و تیم سه امتیاز را با یک برد پرگل کسب کرد که می‌توانست پرگل تر باشد.بازی خوبی به نمایش گذاشتیم و خوشبختانه با یک برد پر گل زمین را ترک کردیم هر چند می‌توانستیم با گلهای بیشتری بازی را تمام کنیم.

هافبک تیم پرسپولیس اظهار داشت: اگر حرف و حدیثی است در راستای این بود که بتوانم به تیم کمک کنم. تا الان هر وقت به زمین رفتم تمان توانم را گذاشتم تا برای تیم مثمر ثمر باشد. اگر عمری باشد و افتخاری داشته باشم مطمئنا برای موفقیت تیم تلاش می‌کنم.

امید عالیشاه در پاسخ به این سوال که آیا مهاجمان تیم تمرکز ندارند، ابراز کرد: نباید اینطور گفت، باید کمکشان کنیم تا روز به روز بهتر باشند ما به امید روزهای بهتر هستیم و از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید