امیدواری بازیکنان تیم ملی فوتبال امارات برای موفقیت در ایران

در رابطه با بازی آتی تیم ملی فوتبال ایران با تیم ملی فوتبال امارات، روزنامه البیان امارات در گزارشی نوشت: بازیکنان تیم ملی فوتبال امارات رویاهای بزرگی برای رسیدن به جام جهانی دارند و بالا رفتن روحیه و اعتمادبه‌نفس اعضای تیم خصوصاً بعد از دومین برد پیاپی و شکست سوریه کاملاً مشخص است. امارات در هفته قبل لبنان را شکست داده بود و در این هفته سوریه را مغلوب کرد تا برای دیدار حساس روز سه‌شنبه برابر ایران آماده شود. بازیکنان تیم ملی امارات بر این باور هستند که با همه سختی‌ها این مأموریت غیرممکن نخواهد بود و این تیم می‌تواند به تکرار افتخار سال 1990 در صعود به جام جهانی امیدوار باشد. مسئله مهم این است که یک هدف‌گذاری مشخص برای رسیدن به پیروزی مقابل ایران داشته باشیم.

علی سالمین بازیکن تیم ملی فوتبال امارات در این خصوص اظهار داشت: پیروزی برابر سوریه باعث بالا رفتن اعتمادبه‌نفس و تقویت روحی تیم شد و بازیکنان هم‌قسم هستند تا این رویا را محقق سازند و به هر شکل به هدفی که دارند، دست یابند.

سالمین حمایت هواداران فوتبال امارات در بازی مقابل سوریه را اثرگذار دانسته و اضافه کرد: رسیدن به پیروزی‌های بیشتر در این مسیر محال نیست و ما می‌خواهیم فوتبالدوستان اماراتی را خوشحال کنیم.

یحیی الغسانی دیگر بازیکن امارات هم گفت: برای رسیدن به این موفقیت هم‌قسم شدیم و امیدواریم روند پیروزی را ادامه بدهیم تا با وجود همه سختی‌ها بتوانیم به جام جهانی راه یابیم. سرنوشت هنوز در دست خودمان است و هیچ غیرممکنی وجود ندارد. خوشحالم که زننده گل دوم برابر سوریه بودم و قول می‌دهیم در بازی مقابل ایران عملکرد بهتری داشته باشیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید