امپابه بالاخره سکوتش را شکست.

بالخره و پس از چندین ماه، امپابه بازیکن فرانسوی پی اس جی سکوتش را شکست. سکوت کیلیان امباپه در تابستان به خصوص در روزهای پایانی بازار نقل و انتقالات که رئال مادرید دو بار با پیشنهادهای نجومی‌سعی در خرید او از رئال مادرید داشت، خیلی‌ها را درباره تمایل این بازیکن برای ترک پارک دو پرنس با وجود خودداری‌اش از تمدید قرارداد دچار تردید کرده بود. او اما اکنون همه شک و تردیدها را از بین برده است.

او که فصل آخر قراردادش با پاریسی‌ها را سپری می‌کند به خاطر مخالفت مسئولان باشگاه با پیشنهادهای رئال‌مادرید که آخرین آنها از مرز 200 میلیون یورو هم گذشت، مجبور شد در پارک دو پرنس بماند. او می‌گوید اگرچه از باشگاه درخواست جدایی کرده اما یکسری شایعاتی که درباره‌اش وجود دارد هم بی‌اساس است.

امپابه به رادیو مونت‌کارلو اسپورت گفت: مردم می‌‌گفتند که 6 یا 7 بار پیشنهاد باشگاه برای تمدید قراردادم را رد کرده‌ام و دیگر نمی‌خواهم با لئوناردو (مدیر ورزشی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن) حرف بزنم که هیچ یک از این‌ها صحت ندارد. درخواست جدایی کردم چون از همان زمانی که حاضر به تمدید قراردادم نشدم، می‌خواستم که باشگاه رقمی‌را برای فروشم تعیین کند تا با آن بتواند یک جانشین باکیفیت بخرد.

وی افزود: پاری‌سن‌ژرمن باشگاهی است که به من چیزهای زیادی داده و در تمام 4 سالی که در این تیم بودم لذت بردم و حتی الان هم لذت می‌برم. می‌خواستم که همه چیز در مصالحه انجام شود، اینکه همه ما دست به دست هم بدهیم تا همه چیز ختم به خیر شود و الان هم به تصمیم باشگاه احترام می‌گذارم. به باشگاه گفتم اگر نمی‌خواهید بروم مشکلی نیست و می‌مانم.

البته خودداری امباپه از تمدید قرارداد بدان معناست که او می‌تواند در ماه ژانویه با هر تیمی‌که مشتری اوست وارد مذاکره شود. لئوناردو ماه گذشته در آخرین اظهارنظرش درباره آینده امباپه گفت: فکر نمی‌کنم که امباپه در پایان فصل از ما جدا شود. در واقع هیچ‌کس به پاری‌سن‌ژرمن بدون امباپه فکر نمی‌کند.

این موضوع در شایطی است که مدیر ورزشی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن همچنین مدعی شد که امباپه 22 ساله زمانی درخواست جدایی کرده که بازار نقل و انتقالات به پایان رسیده و رئال مادرید را هم به وسوسه کردن بازیکن برای پافشاری به ترک پاریسی‌ها متهم کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید