امباپه و پی اس جی رئال مادرید را شکست دادند

دیداری از دور رفت یک هشتم نهای لیگ قهرمانان که حساسیت فراوانی داشت، پی اس جی و رئال از ساعت 23.30 در پارک دو پرنس پاریس به مصاف هم رفتند.

2uv3gqmq

 

4 دقیقه از بازی گذشته بود که پی اس جی اولین خطر را ایجاد کرد. کیلیان امباپه پس از محو کردن دنی کارواخال، پاس خوبی را برای دی ماریا درون محوطه جریمه رئال مهیا کرد ولی ضربه پای چپ این بازیکن از روی دروازه به بیرون رفت.

بازی در اختیار پی اس جی بود و این تیم بر توپ و میدان تسلط داشت. کمی‌بعد کیلیان امباپه در مصاف تک به تک با تیبو کورتوا بخت عالی گلزنی را از دست داد. گلر رئال توانست با واکنشی خوب توپ را راهی کرنر کند.

 

تنها بخت رئال در نیمه اول روی ضربه کرنر دقیقه 45 و ضربه سر کاسمیرو بود که با اختلافی کم به بیرون رفت تا نیمه نخست بدون گل مساوی شود.

4 دقیقه از نیمه دوم گذشته بود که پی اس جی صاحب بخت گلزنی شد. پاس خوب مسی درون محوطه جریمه به امباپه رسید ولی شوت زمینی این بازیکن را کورتوا با واکنشی استثنایی برگشت داد.

4voitsqw

 

یک دقیقه بعد کورتوا شوت کات دار مسی را به راحتی از آن خود کرد.

رئال دقیقه 53 با شوت تونی کروس خودی نشان داد ولی توپ از روی دروازه به بیرون رفت.

wrmwuc32

 

دقیقه 62 بازی بالاحره کیلیان امباپه زهر خود را ریخت و توانست از دنی کارواخال پنالتی بگیرد. مسی پشت توپ قرار گرفت ولی ضربه او را تیبو کورتوا به زیبایی مهار کرد تا بازی همچنان بدون گل دنبال شود.

 

 

دقیقه 76 و بازهم کیلیان امباپه اما این بار هم شوت او با اختلافی کم از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 88 بازی نفوذ نیمار به درون محوطه جریمه از سمت راست و در مصاف تک به تک با کورتوا با سانتر بد او همراه شد و توپ از سوی دیگر زمین خارج شد.

0wm25uri

 

بازی به دقیقه 94 رسیده بود که کیلیان امباپه از سمت چپ مدافعان مقابلش را به هم ریخت و با یک ضربه بغل پا گل پیروزی تیمش را به ثمر رساند.در نهایت این بازی با برتری پاریسی‌ها به اتمام رسید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد صدای معتمد:
بستن
دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید