امامی‌فر: کاش لیگ را نیمه کاره رها کنند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علیرضا امامی‌فر پیشکسوت پرسپولیس در خصوص نحوه و چگونگی تصمیم گیری در خصوص ادامه لیگ گفت: من کاری به دیگر کشورها ندارم اما باید در ایران نوعی برای لیگ تصمیم گرفت که حقی از تیمی‌ضایع نشود.

علیرضا امامی‌فر با بیان اینکه باید در این باره مسئولان همه جوانب را بسنجند، اظهار کرد: همه درباره مهم بودن سلامتی و اولویت آن صحبت کرده‌اند و نیازی نیست که بخواهم این موضوع را تکرار کنم.

امامی‌فر با اشاره به اینکه فوتبال ما به تعطیلات زیاد عادت پیدا کرده البته شرایط حال حاضر با گذشته فرق دارد، ادامه داد: نباید با جان مردم بازی شود. اگر بخواهیم لیگ را ادامه دهیم کار نسنجیده‌ای انجام داده ایم.

وی یادآورشد: در شرایطی که هنوز خیلی از مشاغل دلیل شیوع بیماری کرونا در تعطیلی هستند فکر نمی‌کنم برگزاری لیگ کار درستی باشد. می‌توانند لیگ را نیمه کاره رها کرد تا آماده شروع فصل جدید شویم.

پیشکسوت پرسپولیس خاطرنشان کرد: شاید فیفا خودش فرمولی ارائه دهد که همه کشورها به صورت یک پارچه آن را اجرا کنند اما اگر این این‌طور نشد فدراسیون فوتبال ایران باید تصمیمی‌بگیرد که کمترین ضرر را داشته باشد.

امامی‌فر با تاکید بر اینکه شاید مسابقات کمی‌دیرتر برگزار شود اما همه با خیال راحت‌تر آن را دنبال می‌کنند تا مشکل خاصی پیش نیاید، اضافه کرد: می‌توانیم مسابقات را به گونه ای برگزار کنیم که تنها و علاوه بر برگزاری ۹ بازی لیگ نوزدهم، نیم فصل نخست لیگ آینده را نیز پشت سر آن و بدون تعطیلی و وقفه برگزار کنیم.

هافبک پیشین پرسپولیس عنوان کرد: بازیکنان حدود دو ماه و نیم استراحت کردند و این برای ریکاوری میان دو فصل یک بازیکن حرفه ای کافی است و باید به این نکته اشاره کنیم که بازیکنان حرفه‌ای هر روز تمرین می‌کنند و پس از ۳ تا ۴ هفته زمان دادن به باشگاه‌ها برای آمادگی، می‌توانیم مسابقات لیگ نوزدهم را به صورت فشرده و مسابقات لیگ آینده را با روال عادی پیگیری کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید