امامی‌فر: پرسپولیس دفاع تیمی‌را به خوبی بلد است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علیرضا امامی‌فر پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به تقابل پرسپولیس برابر الشارجه در هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا گفت: در بازی با نماینده امارات این لحظه‌ها هستند که تعیین کننده هستند.

علیرضا امامی‌فر افزود: پرسپولیس دفاع تیمی‌را به خوبی بلد است و تنها باید این را یک خط جلوتر و در میانه زمین به اجرا بگذارد. از طرفی پرسپولیس این پتانسیل را دارد که بازی مالک آن را در دستور کار قرار دهد و بازیکنان باید مانند قبل حوصله بیشتری در گردش و حفظ توپ از خود نشان دهند.

وی خاطرنشان کرد: از طرف این نکته قابل اشاره این است که ناهماهنگی و از طرفی دیگر تکنیک نه چندان بالای بازیکنان خط دفاعی این اجازه را به ما نمی‌دهد از همان دفاع فشار را به روی دروازه بیاورند و پرس کنند.

امامی‌فر ادامه داد: یحیی گل‌محمدی و کادرش باید برنامه دومی‌را هم برای بازی تیمش در نظر بگیرد تا در مقابل چنین تیم‌هایی که ریسک بازی سازی از خط دفاع بالا است، چه کاری باید انجام داد.

او با اشاره به اینکه پرسپولیس در خط هافبک بازیکنان خوبی دارد اما این بازیکنان به ویژه احسان پهلوان که یک بازیکن تازه وارد است، باید در دادن پاس آخر دقت لازم را داشته باشند.، تصریح کرد: ریکاوری خوب و تمرینات مناسب در این شرایط می‌تواند به تیم کمک کند اما ما در مجموع به صعود پرسپولیس امیدوار هستیم‌.

وی با اشاره به شرایط تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه بازی با الشارجه امارات در هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: ابتدا پیش از هر چیز باید به یک سری از مشکلاتی اشاره کنم که پیش از لیگ قهرمانان برای پرسپولیس اتفاق افتاد.

امامی‌فر خاطرنشان کرد: مشکلاتی مانند حواشی که از روی مدیریت باشگاه برای تیم اتفاق افتاد و حواشی که در مورد جذب بازیکنان به وجود آمد خود حاشیه‌هایی را به وجود آورد. از طرفی پرونده‌‌‌های حقوقی مانند پرونده برانکو و استرسی که این موضوع به تیم وارد کرد نیز خودش کار را سخت کرده بود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید