امامعلی: پیکان پتانسیل صعود به بالای جدول را دارد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- فراز امامعلی مهاجم تیم فوتبال پیکان در خصوص امیدواری‌اش برای بقای این تیم که اکنون در فاصله ۹ هفته به پایان لیگ در قعرجدول حضور دارد گفت: اگر بازی‌ها برگزار شود همانطور که قبلا گفتم پیکان در لیگ خواهد ماند.

فراز امامعلی با بیان اینکه ما یک سری شرایط و بدشانسی آوردیم که اکنون در جدول وضعیت خوبی نداشته باشیم، افزود: اگر بازی‌ها پیگیری شود استقبال می‌کنیم و به دنبال بقا خواهیم بود اگر نخواهد ادامه یابد نباید تیم‌‌‌های پایین جدول ضرر کنند.

امامعلی با اشاره به اینکه مسلما ما به قراردادمان پایبند هستیم و برای حفظ این پیشنهادات باید بیشتر بجنگیم، تصریح کرد: به بالای جدول کار ندارم و در پایین جدول شرایط متفاوت است و با چند برد قادر به تغییر جایگاه خواهیم بود و این پتانسیل را در تیم خودمان می‌بینیم.

وی در واکنش به شایعه شروع تمرینات این تیم و اعتراضاتی که نسبت به آن شکل گرفته اینطور توضیح داد: اصلا این موضوع درست نیست و اگر تمرینی باشد باید در آن شرکت می‌کردم و در تهران حضور دارم ولی دعوتی به تمرین نشدم.

امامعلی افزود: نمی‌توان کاری کرد و در تمام دنیا وضعیت اینطور است تیم‌هایی که بخواهند تمرین کنند برخورد می‌شود و ما هم تمرینی نداشتیم. باید تحمل کنیم تا تمرینات شروع شود و فشاری که تمرین گروهی می‌آورد نمی‌توان با انفرادی مقایسه کرد.

وی با بیان اینکه ما فعلا با توجه به تعطیلی لیگ از امکاناتی که زمین کوچک نزدیک خانه مان هست استفاده می‌کنم، تصریح کرد: تمرینات اختصاصی دیگری نیز در خانه انجام می‌دهم تا به امید خدا اگر بازی‌ها استارت خورد از نظر بدنی چندان عقب نمانیم.

امامعلی ادامه داد: خیلی دوست داشتم تمرین کنم اما زمین تمرینی ما ایرانخودرو است و استقبالی از سوی مدیران برای انجام تمرینات گروهی صورت نگرفته است و اگر اینطور بود که ما هم باید به تمرین دعوت می‌شدیم و قطعا ما هم منتظر تصمیم نهایی سازمان لیگ برای مشخص شدن زمان تمرینات هستیم.

وی درپایان خاطرنشان کرد: برای پیشکسوتان احترام قائل هستم اما امیدوارم فنی تصمیم بگیرند و بازی‌ها را حداقل ببینند، آقای ایکس چطور مثلا باید در این لیست باشد در شرایطی که فقط به اسم او نگاه کردند و فقط می‌توانم بگویم بازی‌ها را ندیده بودند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید