الهامی: بخاطر شناختی که از ماشین سازی داشتیم برنده شدیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- ساکت الهامی‌سرمربی تیم فوتبال تراکتور درخصوص برتری شاگردانش مقابل ماشین‌سازی در دربی تبریز گفت: ماشین‌سازی با انگیزه زیادی بازی کرد و اگر از همان ابتدای لیگ با چنین انگیزه‌ای به میدان می‌رفت، قطعاً الان شرایط بهتری در جدول در لیگ داشت.

ساکت الهامی‌با بیان اینکه از بزرگان تیم هم تشکر می‌کنم که امروز عملکرد خیلی خوبی داشتند. به نظرم فوتبال امروز، فراتر از فوتبال ایران و یک فوتبال مدرن بود، افزود: بازیکنان این تیم مردانه بازی کردند و جنگیدند و دیداری ارائه شد که یک دربی واقعی بود.

الهامی‌ادامه داد: همانطوری که پیش‌بینی می‌شد، یک دربی سخت بود، چون دو تیم در سخت ترین و حساس‌ترین زمان به هم برخورد کرده بودند. به مردم تبریز تبریک می‌گویم که یک دربی واقعی را دیدند. آرزوی قلبی‌ام کسب سهمیه تراکتور و همچنین باقی ماندن ماشین‌سازی در لیگ است.

وی با اشاره به تغییر داور این بازی طی روزهای قبل گفت: واقعاً چه اتفاقی می‌افتد که داور در فاصله ۴۸ ساعت مانده به بازی تغییر می‌کند. همین مسئله شک و شبهه به وجود می‌آورد. ما سه بازیکن ۳ اخطاره داشتیم که ۴ اخطاره شدند. همچنین داور یک پنالتی صد درصد را برای ما نگرفت. به نظرم نمی‌شود که یکسری سود ببرند و بقیه ضرر کنند.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور با بیان اینکه همه حریفان به خاطر یک تیم ضرر می‌کنند، تصریح کرد: به هر حال امیدوارم هر دو تیم هفته پایانی لیگ جشن کسب سهمیه و بقا در لیگ را بگیرند، چون معتقدم که ماشین سازی استحقاقش را دارد.

او یادآورشد: آرزوی قلبی‌ام بهبودی علوی سرپرست ماشین‌سازی است، چون او یکی از بزرگان و اسطوره‌های فوتبال تبریز است. به نظرم ما شایسته این پیروزی بودیم و یک موقعیت حتی ۱۰ درصدی هم به حریف ندادیم.

الهامی‌خاطرنشان کرد: ما شناخت خوبی از ماشین‌سازی داشتیم و آنها هم از همین شرایط بهره می‌بردند. ما امروز از دقیقه یک تا ۹۰ موقعیت گلزنی داشتیم. قطعاً زمانی که دست‌مان باز باشد، می‌توانیم عملکرد خوبی داشته باشیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید