الله‌وردی: آب فوتبال گل‌آلود است، به فکر ماهی گرفتن نباشیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- جواد الله‌وردی پیشکسوت فوتبال ایران با بیان اینکه حاشیه‌سازی برخی دوستان استقلالی و پرسپولیس دردی از فوتبال ایران دوا نمی‌کند و فقط شرایط را سخت‌تر می‌کند، گفت: دیگر نباید به فکر ماهی گرفتن از این آب باشیم چون آنقدر آب این فوتبال گل‌آلود شده که دیگر کسی نمی‌تواند ماهی بگیرد.

جواد الله‌وردی افزود: شرایط به وجود آمده در کشور ایران که همچون دیگر کشورهای جهان است باعث شده مردم به خاطر ویروس کرونا خانه‌نشین شوند و وجود چنین اخبار و حواشی آن‌هم در ورزش فوتبال که مخاطبان زیادی بین مردم دارد قطعا اتفاق خوشایندی نیست.

الله‌وردی اظهارکرد: در حالی که ایران دشمنان زیادی دارد و با وجود تحریم‌های ظالمانه شرایط اقتصادی برای کشور روز به روز سخت‌تر می‌شود بهتر است افراد داخلی دیگر آب به آسیاب دشمن نریزند و کمک کنند که اتحاد و همدلی در جامعه ورزش و فوتبال ایجاد شود.

وی با اشاره به اینکه استقلال و پرسپولیس مخاطبان و هواداران بیشماری در ایران و خارج نیز دارد و هر کدام از پیشکسوتان سرخابی و همچنین بازیکنان این دو باشگاه برای خیلی‌ها الگو هستند، تصریح کرد: قطعا هرچه‌قدر شرایط این دو باشگاه خوب باشد هم در آسیا باز هم آقایی خواهیم کرد و هم تیم ملی با ثبات‌تری در آینده خواهیم داشت.

بازیکن اسبق دو تیم استقلال و پرسپولیس با تاکید بر اینکه اگر می‌خواهیم همدیگر را بکوبیم بهتر است با روش انسانی این کار صورت بگیرد و ذره‌ای هم منفعت به فوتبال برسانیم، یادآورشد: دوستانی که این حرف‌های پوچ را به میان می‌آورند به فکر کمک کردن مادی و معنوی به دو باشگاه استقلال و پرسپولیس باشند.

وی با بیان اینکه برخی کارها که قبل از انقلاب صورت گرفته نمی‌توان الان بعد از گذشت چندین سال به آن پرداخت و نبش قبر کرد، ادامه داد: این منصفانه و عادلانه نیست که بخواهیم برخی حرف‌ها را مطرح کنیم چون بعضی از دوستان که درباره آنها صحبت می‌شود دست‌شان از دنیا کوتاه شده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید