افاضلی: ما نمی‌توانم پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد-هومن افاضلی سرمربی تیم پارس جنوبی درباره ارسال نامه باشگاه‌های لیگ برتری از جمله پارس جنوبی به سازمان لیگ در رابطه با لغو لیگ برتر گفت: من در این تیم با چنین شرایطی قطعا نمی‌توانم پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنم.

هومن افاضلی افزود: اگر هم برگزار شود، بازیکنانمان به فکر سلامتی خود باید باشند. اگر فرزند ۵، ۶ ساله‌ من یا پدر ۸۰ ساله من از من کرونا بگیرد چه می‌شود؟ ما جوانیم و ممکن است مشکلی برای‌مان پیش نیاید ولی آن‌ها اگر طوری‌شان شد یا اگر برای‌مان اتفاقی بیفتد و دیگر نتوانیم ورزش کنیم چه کسی جواب می‌دهد.

سرمربی پارس جنوبی جم درباره عدم نگاه مسئولان به این تیم گفت: اینکه همه بار تیم بر روی دوش سرمربی و سرپرست تیم است را باید از مسئولان وزارت نفت و منطقه ویژه پارس جنوبی جم بپرسید ولی من طی این چهل سالی که در فوتبالم و بیست سالی که مربی‌گری کردم تا به امروز چنین چیزی ندیدم.

وی خاطرنشان کرد: ما برنامه ریزی کردیم که پله‌پله جلو برویم و شرایط تیممان به لحاظ فنی از آن‌ چیزی که پیش بینی می‌کردیم عقب‌تر نیست. اما با توجه به این‌که شرایط مالی خوبی نداریم مطالبات کادر پزشکی‌مان هم پرداخت نشد و آن‌ها هم نیامدند و این باعث شد تعداد مصدوم‌های‌مان بالا برود.

افاضلی تصریح کرد: پارس جنوبی تیمی‌است که حتی نمی‌دانیم برای حل مشکلات باید با چه کسی حرف بزنیم. من با برخی مسئولان جم صحبت کرده‌ام و خوشبختانه دکتر احمدی نماینده جم و آقای پریشان عضو شورای شهر جم خیلی به این تیم علاقه‌مند هستند ولی این عزیزان به هرحال مدیریت مستقیم اینجا ندارند.

وی اضافه کرد: به هر حال بازیکنانی که داریم در شرایطی هستند که انتظارش را داریم و تا دو هفته دیگر شرایط‌شان خیلی بهتر از قبل می‌شود اما دغدغه ما این‌ مسائل نیست. ما مشکلات مدیریتی و مالی داریم و جوری شده که نمی‌توانیم کارمان را خوب انجام دهیم و با این شرایطی که به وجود آمده است تمرینات تیم را تعطیل کردم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید