افاضلی: لیگ برتر امسال دشوار و طولانی بود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- هومن افاضلی سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی گفت: لیگ امسال دشوار و طولانی بود، چون به خاطر کرونا بازی‌ها به وقفه افتاد.

هومن افاضلی اظهارکرد: نگران فصل بعد هستم که چه زمانی بازی‌های لیگ برتر فصل بعد شروع می‌شود و تیم‌های چه زمانی می‌توانند یارگیری کنند.

افاضلی ادامه داد: امیدوارم مسئولان لیگ برتر فوتبال سریع اعلام کنند لیگ بیستم از چه زمانی شروع خواهد شد چون مهمترین چیز این است که تیمها تکلیف خود را بدانند تا برنامه‌ ای را برای آماده سازی خود داشته باشند.

وی همچنین درباره دیدار تیمش با تیم فوتبال صنعت نفت آبادان که با پیروزی یک بر صفر ماشین سازی به پایان رسید، اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم که این امانتی که به من داده شد، توانستم در شرایط مناسبی پس بدهم.

او تصریح کرد: بازیکنان فوق العاده بازی کردند و از آنها تشکر می‌کنم. آنها هوشمندانه بازی کردند و تاکتیکی شرایط خوبی داشتند. صنعت نفت آبادان یک تیم خوب فنی بود و سه مرتبه سیستم بازی خود را تغییر داد، کار برای ما سخت بود.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی با اشاره به اینکه این تیم بازیکنان شاخصی دارد که توانمند هستند، خاطرنشان کرد: یکی از بهترین پاسورهای لیگ و دیگری شانس آقای گلی داشت و چند بازیکن دیگر خوبی هم داشتند.

وی با تبریک به هواداران تیم فوتبال ماشین سازی عنوان کرد: امشب در بازی روی سکوهای جای هواداران خالی بود و شرایطی وجود داشت که هواداران برای ورود به ورزشگاه محدودیت داشتند. امروز جلوی هتل تشویق کردند و به ما روحیه و انرژی دادند.

افاضلی در پاسخ به این سوال که حساسیت جدولی یا استراتژی تیم باعث شد که گل دوم را نزدنید؟ گفت: تیم مان استرس داشت، تاکید کردیم که بین دو نیمه گل بزنیم. دیدمان این بود که با گل دوم از زیر استرس خارج شویم. متاسفانه موفق به گل نزدیم ولی پرفشار و نتیجه خوب بود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید