افاضلی: در بازی‌‌‌های آخر لیگ تیم‌ها با همه وجود به میدان بیایند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- هومن افاضلی سرمربی تیم ماشین سازی تبریز گفت: خواهش دارم که همه تیم‌ها با همه وجود به میدان بیایند و بگذارند تا همه مسائل در زمین رقم بخورد.

هومن افاضلی درباره حساسیت جدال‌های فردا افزود: مردم همه ناظران مهم‌تر هستند اما می‌دانم نظارت‌های ویژه‌ای در حال صورت گرفتن است، امیدوارم هم تیم‌های داوری و هم تیم‌هایی که شاید چندان بازی‌ها برای‌شان تفاوتی نکند، بیایند به میدان بدانند و که تنها مسئله تیم خودشان نیست.

افاضلی تصریح کرد: امسال الان تیم مثلا پیکان، ماشین سازی و پارس جنوبی جم در این شرایط هستند و سال بعد شاید تیم دیگری باشد و مطمئنا شرایط در فوتبال خیلی زود عوض خواهد شد.

وی ادامه داد: از تیم‌های داوری می‌خواهم تمرکز ویژه‌ای داشته باشند چون جدال‌های فردا می‌تواند سرنوشت تیم‌ها را رقم بزند، تیم‌هایی که زحمات زیادی کشیدند و هزینه بسیار داشته‌اند ممکن است با یک سوت همه چیز بر علیه آن‌ها تغییر کند. شاید در طی فصل هم اشتباهاتی بوده است و امتیازات را تیم‌ها متضرر شده‌اند یا سود برده‌اند اما این هفته، هفته متفاوتی است.

سرمربی تیم ماشین سازی تبریز درباره فشردگی مسابقات نیز گفت: طبیعتا در فرصت پنج روزه بحث اول تیم ما، بحث ریکاوری است و موضوع دوم آمادگی به لحاظ ذهنی است چرا که ما در دو بازی مستحق آن نبودیم که امتیاز از دست بدهیم اما مقابل پارس جنوبی، تراکتور و سایپا این اتفاق افتاد.

وی یادآورشد: فکر می‌کنم از زمان حضور من در این تیم ما ۶ امتیاز را این‌گونه از دست دادیم و تلاش کردیم تا بتوانیم بازیکنان را به لحاظ روحی روانی بازگردانی کنیم و امیدوارم موفق بوده باشیم و فردا با ارائه یک بازی رو به جلو بتوانیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم.

افاضلی یادآورشد: هفته پایانی لیگ برتر است و رقابت در بالا و پایین جدول همچنان برقرار است و فکر می‌کنم یکی از معدود لیگ‌هایی است در ۱۹ دوره اخیر که ما به یاد داریم که تا روز پایانی بالای جدول و پایین جدول سرنوشت‌شان به صورت کامل رقم نخورده و همزمان تلاش فراوانی دارند و فاصله‌ها بسیار کم است؛ چندین تیم در بالای جدول و چندین تیم در پایین جدول رقابت تنگاتنگی برای رسیدن به سهمیه آسیایی و از سوی دیگر برای فرار از سقوط را دارند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید