اعلام زمان برگزاری اردوی تیم ملی فوتبال

مجتبی خورشیدی سرپرست تیم ملی فوتبال ایران دو نشست مهم در راستای برنامه‌‌‌های تیم ملی فوتبال با رییس فدراسیون و برنامه ریزی لیگ فوتبال با مسئول کمیته مسابقات برگزار کردیم. اولین نشست مربوط به بررسی برنامه‌‌‌های تیم ملی فوتبال بود که شهاب الدین عزیزی خادم، رییس فدراسیون و دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی در این جلسه موارد مختلف تیم ملی را مورد ارزیابی قرار دادند. در واقع مسائل مورد نظر از سوی اسکوچیچ مطرح شد و رییس فدراسیون فوتبال قول هر گونه اقدام لازم جهت حل موارد درخواستی سرمربی تیم ملی فوتبال را داد.
وی ادامه داد: نشست خوبی بود. از اینکه رئیس فدراسیون  امور تیم ملی فوتبال را پیگیری می‌کند و حمایتش را در هر شرایطی از این تیم دریغ نمی‌کند و تمام وقت برای امورات و برنامه‌‌‌های تیم ملی وقت می‌گذارد، جای خرسندی داشته و دراگان اسکوچیچ از وقت و حمایتی که رییس فدراسیون می‌گذارد بسیار خشنود است.

سرپرست تیم ملی فوتبال که با سایت رسمی‌فدراسیون صحبت کرده، در ادامه در مورد برگزاری نشست با سهیل مهدی، مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال گفت: در این جلسه به بررسی برنامه‌‌‌های لیگ فوتبال در فصل آتی پرداختیم. باتوجه به اینکه مسابقات تیم ملی و بازی‌های فیفا دی را پیش رو داشته، این جلسه برگزار شد تا به بررسی نحوه برگزاری رقابت‌های لیگ بپردازیم که خوشبختانه توافقات خوبی در این زمینه صورت گرفت تا هم باشگاه‌ها و هم تیم ملی متضرر نشوند.

خورشیدی در پایان گفت: بحث دیگری که مورد بررسی قرار گرفت، برنامه ریزی شروع اردوی تداکاتی تیم ملی فوتبال بود. مینی کمپ خود را از روز 3 شهریور با حضور بازیکنان داخلی برگزار کرده و سپس از روز 8 شهریورماه با حضور کلیه بازیکنان تمرینات در مرکز ملی فوتبال برگزار می‌شود. تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا تدارکات خوبی برای تیم ملی در دیدارهای پیش رو مقابل عراق و سوریه صورت بگیرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید