اعلامیه باشگاه پیکان علیه باشگاه ذوب آهن

در رابطه با وقایع بعد از بازی پیکان و ذوب آهن و بعد از پیروزی تیم فوتبال پیکان در هفته بیست و یکم لیگ برتر مقابل ذوب‌آهن از سوی مقامات باشگاه اصفهانی مطالبی در رسانه‌ها بیان شد که این موضوع واکنش خودروسازان را در پی داشته است.

اطلاعیه باشگاه پیکان به شرح زیر است:

متاسفانه بعد از برد ارزشمند تیم فوتبال پیکان در اصفهان و ادامه موفقیت‌ها در لیگ برتر بیست و یکم، دست اندرکاران باشگاه ذوب‌آهن مطالبی را علیه باشگاه ریشه‌دار پیکان بیان کردند که توجیه‌پذیر نیست. طی 24 ساعت گذشته اتفاقاتی را شاهد بودیم که انتظار رخ دادن آن را از اهالی مهد تمدن ایران‌زمین نداشتیم؛ استفاده از واژه‌هایی از قبیل «یار کمکی پیکان»، «تیم دوازده نفره پیکان»، «برخورد با فساد» و… در رسانه‌های رسمی باشگاه ذوب‌آهن و همچنین لابه‌لای گفت وگوهای انجام‌شده توسط برخی ارکان این باشگاه موضوع عجیبی است که حتی واکنش رییس محترم دپارتمان داوری نیز در پی داشت.
از این رو باشگاه فرهنگی ورزشی پیکان که همواره مروت و جوانمردی را سرلوحه امور خود انجام داده، به همتایان خود در ذوب‌آهن حق می‌دهد که بابت ناکامی‌های اخیر این تیم دلگیر باشند؛ ما حتی احتیاج به عذرخواهی ارکان باشگاه ذوب‌آهن هم نداریم اما بدیهی است که در صورت تکرار این موضوعات به اجبار از حقوق قانونی خود که اعتراض رسمی به مراجع ذیصلاح است، استفاده کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید