اعتصاب جدی تر بازیکنان تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان

در ادامه نارضایتی بازیکنان تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان از شرایط مالی و اعتراض به عدم پرداخت مطالباتشان، تمرینات این تیم تعطیل شد.

شاگردان فراز کمالوند که امیدوار بودند پس از بازی با آلومینیوم اراک بخشی از قراردادشان را دریافت کنند، در ادامه عدم پرداخت مالی از جانب باشگاه تمرینات تیم را تعطیل و اعلام کردند تا زمان واریز پول از امروز (شنبه 29 آبان) در هیچ مسابقه‌ای هم شرکت نخواهند کرد.

در پست مشترک بازیکنان تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان آمده است: …بامساعدت وزارت نفت مبلغی به عنوان کمک به تیم، به حساب تربیت بدنی(اداره ورزش و جوانان) استان واریز شده اما همانند فصول گذشته افشین حیدری مدیرکل تربیت بدنی استان قصد دخل و تصرف در این پول را دارد و این کمک را به تیم پرداخت نمی‌کند. گویا ناکامی‌های سال‌های اخیر ورزش استان و از بین بردن ورزشگاه‌های زیبای غدیر و تختی برای مدیریت اورزش استان کافی نبوده و اینک همانند قهرمان لیگ برتر(استقلال خوزستان) کمر به نابودی تیم نفت مسجدسلیمان بسته شده است… آقای مدیر کل بسان همیشه پس از واریز پول از سوی شرکت ملی نفت تلفن هیچ یک از مدیران و دست اندرکاران باشگاه نفت را پاسخ نمی‌دهد. تا زمان واریز کامل این پول به حساب باشگاه، از امروز در هیچ یک از تمرینات و مسابقات لیگ برتر شرکت نخواهیم کرد و کلیه تبعات آن بر عهده مدیر کل تربیت بدنی استان خواهد بود.

14000829000140 Test NewPhotoFree

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید