اعتراف سولدو به ناتوانی تراکتور مقابل پیکان

سرمربی تیم تراکتور، زونیمیر سلودو، در مورد دیدار تیمش برابر پیکان در هفته نوزدهم لیگ برتر که با تساوی بدون گل همراه بود، اظهار داشت: پیکان بهتر بازی کرد و موقعیت های بهتری داشت اما باید از دروازه بان تیم خود تشکر کنم که موقعیت های خطرناک زیادی را دفع کرد، اخباری بهترین بازیکن ما بود.

وی در مورد غیبت عبدالله حسینی، اکبر ایمانی و سعید واسعی افزود: این نفرات برای بازی انتخاب نشده بودند و دوست دارم فقط در مورد مسائل فنی بازی صحبت کنم. نفراتی که برای این مسابقه انتخاب شدند آماده تر بودند. حسینی مدت زیادی مصدوم بود. در مورد دو نفر دیگر هم باید بگویم سایر نفرات از این بازیکنان آماده تر بودند.

سرمربی کروات تیم فوتبال تراکتور تاکید کرد:‌ مدت زیادی است که مربی هستم و وقتی نتایج خوب نباشد مدیریت می‌تواند هر تصمیمی را که بخواهد بگیرد.

وی در ادامه صحبت‌هایش در نشست خبری افزود:‌ بعد از دو باخت در هفته‌های اخیر همه در تلاش بودند تا بتوانیم از شرایط نه چندان خوب خارج شویم. پیکان در نیمه نخست عملکرد خوبی داشت اما محمدرضا اخباری دروازه‌بان ما با عکس العمل های خوبش توانست حملات را خنثی کند.

سولدو ادامه داد: در ادامه بازی پایاپای دنبال شد اما متاسفانه نتوانستیم از موقعیت هایی که داشتیم، خوب استفاده کنیم.

وی در رابطه با ادامه همکاری‌اش با تراکتور خاطرنشان کرد: از روز اولی که آمدم، می‌دانستم تراکتور تیم پرهواداری است و انتظارات از تیم زیاد است. همان مقطع به باشگاه گفتم که فصل سختی در پیش داریم.

سرمربی کروات تیم فوتبال تراکتور تاکید کرد:‌ در این مدت تمام تلاشم را به کار گرفتم تا تراکتور در شرایط خوبی قرار داشته باشد و از نظر فنی بهترین نمایش را ارائه دهد. تلاش می‌کنیم روز به روز بهتر شویم و این شرایط را تغییر دهیم.

سولدو در خصوص شرایط بازیکنان در نیم‌فصل دوم گفت: تمام تلاشم را کردم که در نیم‌ فصل بازیکنانی را به تیم اضافه کنیم. از طرفی زمان زیادی نداشتیم اما در همین فرصت سعی کردیم شرایط بازیکنان را از نظر بدنی بهبود ببخشیم.

وی تاکید کرد: در نقل و انتقالات نیم فصل،‌ پیدا کردن بازیکن خوب سخت است چرا که تیم‌ها بازیکنان خوب‌شان را از دست نمی‌دهند. تعدادی بازیکن خوب مدنظر داشتیم اما نتوانستیم آنها را به خدمت بگیریم و تیم های دیگر اقدام به جذب آنها کردند. با این حال تلاش من، مدیریت و کادر فنی این است که چند بازیکن با شرایط خوب به خدمت بگیریم.

سولدو با اشاره به بحران کرونا در تیمش اضافه کرد: بعد از بازی با صنعت نفت ۶ بازیکن ما کرونا گرفتند و این روی روند تیم ما تأثیر گذاشت. امیدوارم در آینده شرایط بهتر شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید