اعتراض منصوریان به وضعیت استادیوم صنعت نفت آبادان

چندی است که مسابقات تیم‌های خوزستانی در مسابقات لیگ یک، لیگ دو و هم‌چنین جام حذفی در آبادان و به میزبانی استادیوم تختی آبادان برگزار می‌شود. استادیومی‌که در اختیار صنعت نفت آبادان است و طلایی پوشان نیز از مهمانان خود در این زمین پذیرایی می‌کنند. انجام مسابقات دیگر در این استادیوم باعث شده تا فشار زیادی به چمن آن وارد شود و حالا عصبانیت شدید علیرضا منصوریان را به همراه داشته است.

او که از این اتفاق بسیار ناراحت و عصبانی به نظر می‌رسید در گفتوگویی اظهار داشت: بگذارید در همین ابتدا از هواداران عزیزمان یک خواهش داشته باشم که این مرتبه هم مثل دفعات قبل پشت باشگاه، من، کادر فنی‌ و بازیکنان‌مان باشند و بدانند با تصمیمات خلق‌الساعه که آقایان می‌گیرند صنعت نفت ضرر می‌کند. متاسفانه مسئولان استان استادیوم ما را محله برو و بیا کرده‌اند و هر چه فوتبال در هر سطحی است را در آن برگزار می‌کنند. اینطور که سنگ روی سنگ بند نمی‌شود.

سرمربی صنعت نفت آبادان که از این اتفاق بسیار ناراحت بود صحبت خود را اینگونه ادامه داد: ما از ابتدا می‌دانستیم‌ صنعت نفت مشکلات مالی دارد، اما آن را با جان و دل خریدیم و درون خانواده خودمان حل می‌کنیم. این تصمیمی‌که می‌گیرند و تمام مسابقات استان خوزستان را به آبادان می‌آورند به ضرر ما و تیم است که به دنبال ارائه فوتبال روی زمین هستیم. امروز به اتفاق کادر فنی از چمن استادیوم تختی دیدن کردیم و زمین مثل فرش ما رو نابود کرده‌اند.

منصوریان در ادامه گفت: همینجا اعلام می‌کنم اگر مسابقه دیگری جز بازی صنعت نفت آبادان در زمین استادیوم تختی برگزار شود، من و کادرم از اینجا می‌رویم و دیگر کار نخواهیم کرد. زمین چمن خوبی که شهر دارد یکی از معدود دارایی‌های با ارزش صنعت نفت آبادان است و با این تصمیمات رای به نابودی آن داده می‌شود.

وی در پایان گفت: از مسئولان خواهش می‌کنم با بهانه‌هایی مثل مسائل امنیتی روی باشگاه و‌ مدیرعامل فشار نگذارند تا به زور زمین ما را در اختیار بگیرند. ما همه اینجا برای فوتبال دور هم جمع شده‌ایم و به دنبال کار کردن در دنیای ورزش هستیم و نه چیز دیگر.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید