اعتراض بازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی در مورد عدم پرداخت پاداش هایشان

سرپرست تیم ملی فوتبال ساحلی، منصور بیک وردی، در گفت و گویی در خصوص اعتراض بازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی مبنی بر عدم پرداخت پاداش نایب قهرمانی خود در جام بین قاره ای اظهار داشت: مکاتبات لازم در مورد این موضوع انجام شده و اسنادش هم تا امور مالی رفته است. البته در قسمت امور مالی باید پول باشد تا پاداش بازیکنان  تیم ملی فوتبال ساحلی پرداخت شود که تا به الان هیچ اتفاقی نیفتاده است.

وی افزود: بازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی هم توقع دارند که تا زمانی که عرقشان خشک نشده دریافتی خود را داشته باشد. همه شرایط فدراسیون را می‌دانند و طی صحبتی که با عزیزی خادم رییس فدراسیون فوتبال انجام شده به ما قول داده که در اسراع وقت پاداش بازیکنان را پرداخت کند.

سرپرست تیم ملی فوتبال ساحلی گفت: تا به الان زمان خاصی برای پرداخت پاداش بازیکنان تیم ملی ساحلی مشخص نشده ولی با پیگیری هایی که انجام دادیم مسوولان به ما اعلام کردند در اولین فرصت و زمانی که پول وارد فدراسیون شود پاداششان را پرداخت می‌کنیم.

بیک وردی عنوان کرد: پیمان حسینی و حسن عبداللهی در دبی پس از اتمام بازی‌‌‌های بین قاره ای به طور رسمی‌از فوتبال ساحلی خداحافظی کردند مگر آنکه در لباس دیگری قصد مربیگری داشته باشند که این موضوع صلاحدید رییس کمیته ساحلی را نیاز دارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید