اظهار نظر محسن سیدی راجع به پرسپولیس

مربی پیشین دروازه‌بان‌های پرسپولیس تأکید کرد که پس از گذشت بیشتر از یک سال هنوز نتوانسته است طلب ۶۵ میلیونی‌اش از این باشگاه را دریافت کند.

محسن سیدی مربی پیشین دروازه‌بان‌های پرسپولیس در مورد شکایت خود از سرخپوشان برای دریافت طلبش اظهار داشت: من از اسفند ۹۸ تا به امروز موفق به دریافت طلب خود از باشگاه پرسپولیس نشدم و باید اعتراف کنم که باشگاهی با این قدمت توان پرداخت ۶۵ میلیون طلب یک مربی ایرانی را ندارد، اما با ندانم کاری‌های برخی از مدیران، این باشگاه محکوم به پرداخت میلیاردها تومان پول می‌شود. بنده که مدیرعامل وقت باشگاه را به خدا واگذار کرده‌ام.

وی ادامه داد: بعد از توافق و صرف‌نظر از مبلغ کل قرارداد ناگزیر شدم شکایتی را تنظیم و در اسفند ماه ۹۹ در اختیار کمیته تعیین وضعیت قرار دادم و با توجه به مدارک موجود رأی ‌آن کمیته ‌به نفع بنده بود، اما متأسفانه برای این کمیته فقط حق دادرسی اولویت دارد. بنده از آقای عزیزی خادم و آقای بهاروند خواهش می‌کنم به این پرونده‌ها ورود کرده و تکلیف طلبکاران فوتبالی را سروسامان دهند.

مربی پیشین دروازه‌بان‌های پرسپولیس افزود: بارها با مشاور حقوقی باشگاه ‌تماس گرفته یا پیام دادم. متأسفانه هیچ اقدامی‌صورت نگرفت و بعد از این دوباره با کمیته تعیین وضعیت تماس گرفتم و آنها هم اعلام کردند طبق ماده ۸۹ و بند ب طی نامه‌ای ‌سازمان لیگ را در جریان این موضوع قرار دهم. در تاریخ ۵ مرداد ‌به سازمان لیگ نامه نوشته ام، ولی تا به امروز هیچ خبری نشده است. باید به ‌نورشرق یک خسته نباشید بگویم بابت پایمال کردن حق و حقوق مربیان داخلی! سوال من این است که تیمی‌که این همه طلبکار دارد چطور قرارداد جدید ثبت می‌کند؟

سیدی خاطرنشان کرد: متأسفانه وضعیت فوتبال ایران بسیار اسفناک است و با توجه به این روند شک ندارم با وجود بی‌کفایتی که در برخی از مدیران ما شاهد هستیم، در آینده نزدیک با مشکل نیروهای انسانی مواجه می‌شویم. این چه قانونی است که یک مربی طی یک فصل می‌تواند هر جا که دوست دارد، برود و کار کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید