اظهارات وزیر ورزش در رابطه با موضوع‌‌‌های مهم فوتبال ایران

وزیر ورزش، حمید سجادی در ارتباط با میزان بدهی‌های دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: اجازه دهید این بدهی‌ها را فعلا در طبقه محرمانه تلقی کنیم. برای مدیریت بهینه باشگاه بهتر است اطلاعات مالی فعلا مدیریت شود، چرا که باید حسابرسی تا تیرماه 1400 انجام شود. این گزارش باید آماده و ارائه شود، به همین دلیل در حال حاضر اعداد و ارقام قابل استناد نیست.

سجادی با بیان اینکه «رنگی نیستم و برای دو تیم احترام قائلم» افزود: مشکلات مالی این دو باشگاه مربوط به امسال و سال قبل نیست. بدهی‌ها از سنوات گذشته به سال‌های بعد منتقل شده است. این مسئله طبیعی است و در شرکت‌ها نیز اتفاق می‌افتد. یک بخش گزارش این بود که در سال‌های گذشته بیش از 20 بند حسابرسی داشتند، اما در آخرین حسابرسی در باشگاه استقلال 10،12 بند کاهش پیدا کرده است. در یکی دو سال گذشته اتفاقاتی افتاده که بندهای حسابرسی کاهش پیدا کرده و رو به بهبود بوده است. باید مجمع عادی سالیانه برگزار شود و در آنجا موارد مالی مطرح و اخبار آن منتشر خواهد شد. در حال حاضر مشکل حادی در مسائل مالی نداریم.

وی گفت: به زودی با اعضای هیئت مدیره پرسپولیس جلسه خواهیم داشت. درباره هیئت مدیره این باشگاه نیز در حال بررسی و فکر کردن هستیم.

وزیر ورزش درباره حضور تماشاگران در دیدار ایران و کره جنوبی گفت که باید شرایط بازگشایی ورزشگاه‌ها و رعایت پروتکل‌ها نیاز به هماهنگی و بررسی دارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید