اظهارات مدیر عامل باشگاه پیکان در رابطه بازی با پرسپولیس

اکبر محمدی درباره دیدار تیم فوتبال این باشگاه با پرسپولیس در هفته پایانی لیگ برتر عنوان کرد: ما مقابل پرسپولیس هم مثل دیدارهای گذشته با تمام قدرت بازی می‌کنیم و به دنبال این هستیم تا بازی جوانمردانه ای را به نمایش بگذاریم. برایمان اهمیتی ندارد که این بازی برای چه تیم هایی اهمیت دارد؛ اینکه چه تیمی‌ببرد و چه تیمی‌ببازد و چه تیمی‌قهرمان شود، برای ما مهم نیست و به حواشی موجود در این خصوص فکر نمی‌کنیم. در بازی جمعه شب فقط دنبال این هستیم تا شرافت و قداست فوتبال حفظ شود.

وی با اشاره به نتایج خوب پیکان مقابل تیم‌‌‌های بزرگ در لیگ بیستم اظهار کرد: پرسپولیس تیم شایسته ای است و این مساله را نشان داده است. با این حال ما هم در طول فصل نشان دادیم توانایی انجام هر کاری را داریم و قطعا از قبل بازنده نیستیم. مجموعه پیکان با این نیت وارد مصاف با پرسپولیس می‌شود که بهترین عملکرد را داشته باشند. تیم ما یک تیم جوان است و قطعا بازیکنان جوان به دنبال آن هستند بیشتر از قبل توانمندیهایشان را نشان بدهند و نام خود را به فوتبال دوستان معرفی کنند. همه می‌دانند مسئولیت شان برای این مسابقه چیست و با توجه به اینکه ممکن است این بازی بیشتر از یک بازی معمولی مورد توجه باشد، همه برای موفقیت تلاش خواهند کرد.

محمدی با اشاره به حمایت‌‌‌های مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از تیم فوتبال پیکان خاطرنشان کرد: مقیمی‌مدیرعامل ایران خودرو همیشه حامی‌ورزش بوده اند؛ برای ایشان بسیار مهم است که تیم فوتبال پیکان در هر مسابقه ای سربلند باشد. او در طول فصل 3 بار با اعضای تیم فوتبال پیکان دیدار داشته و سعی کرده با ارتباط نزدیک با اعضای تیم علاقه اش را به این تیم نشان بدهد. تیم فوتبال پیکان مورد توجه پرسنل ایران خودرو است و با نتایج تیم کارگران زحمکتش کارخانه شاد می‌شوند و مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با علم به این موضوع همواره یاور و پشتیبان ما بوده است.

مدیرعامل پیکان در پاسخ به این پرسش که آیا پاداشی برای برد مقابل پرسپولیس در نظر گرفته شده، افزود: بچه‌‌‌های تیم ما همه جزو بهترین‌ها هستند و همواره نشان دادند انگیزه‌‌‌های بیرونی مثل تعیین پاداش و موارد اینچنینی اهمیتی در کارشان ندارد. همه می‌دانند پیکان امسال جزو کم هزینه ترین تیم‌‌‌های لیگ برتر بوده و اعضای تیم فوتبال پیکان بدون توجه به موارد و مسائل مالی سعی و تلاش خود را برای کسب بهترین نتایج انجام داده اند. ما مقابل پرسپولیس محکم ظاهر می‌شویم تا امتیاز بگیریم وهیچ مساله دیگری اهمیت ندارد.

محمدی در گفت و گو با سایت رسمی‌پیکان در پایان اشاره کرد: ما امسال به جز پرسپولیس از همه تیم‌‌‌های لیگ برتر موفق به کسب امتیاز شدیم و با توجه به ظرفیت و کیفیتی که بازیکنان و کادرفنی و اجرایی ما دارند، قصد داریم در بازی پایانی نیز موفق باشیم تا یک رکورد جالب را به ثبت برسانیم. اگرچه می‌دانیم بازی کردن مقابل پرسپولیس به عنوان نایب قهرمان آسیا و قهرمان 4 دوره متوالی لیگ برتر کار آسانی نیست. این تیم تنها یک باخت در لیگ برتر داشته است. با این حال با انگیزه زیاد برای متوقف کردن پرسپولیس به زمین می‌رویم و بازیکنان مان می‌خواهند نشان بدهند چیزی از ستاره‌‌‌های نامدار پرسپولیس کم ندارند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید