اظهارات مجیدی بعد از پیروزی استقلال

پس از برتری 3 بر صفر استقلال مقابل پیکان، فرهاد مجیدی سرمربی استقلال گفت: در هر دو نیمه تیم برتر میدان بودیم و به بازیکنانم برای ارائه این بازی خوب خسته نباشید می‌گویم. امیدوارم در بازی‌های آینده این پیروزی‌ها تداوم داشته باشد.

وی درباره اینکه آیا کیفیت زمین اجازه داد بازی خوب باشد، عنوان کرد: بازیکنانم خیلی خوب بازی کردند ولی کیفیت زمین خیلی مطلوب نبود. فکر می‌کنم بازیکنانم فوتبال خوبی ارائه کردند. اکثر بازی‌هایی که مساوی کردیم با بدشانسی بوده و در این مسابقات نیز تیم برتر میدان بودیم ولی از موقعیت‌های‌مان استفاده نکردیم. در این بازی از موقعیت‌ها به خوبی استفاده کردیم و پیروز شدیم.

سرمربی استقلال درباره اینکه این تیم بعد از مدت‌ها موفق شد روی ارسال‌ها به گل برسد و اینکه آیا از عملکرد هافبک‌ها راضی است، خاطرنشان کرد: نه تنها از هافبک‌ها بلکه از همه بازیکنانم راضی هستم. در 5 بازی که مساوی کردیم چندین موقعیت خوب روی سانتر از جناحین داشتیم ولی موقعیت‌‌های ما به گل تبدیل نشد. امروز یک بازی مالکانه خوب انجام دادیم و تیم برتر میدان بودیم.

مجیدی درباره بازی بعدی استقلال مقابل سپاهان یادآور شد: الان با بازیکنان صحیت کردم و گفتم این بازی تمام شد و از فردا برای بازی با سپاهان آماده می‌شویم. سپاهان تیم خوبی است و باید بازیکنان، خودشان را از لحاظ روحی و روانی آماده کنند تا این بازی را نیز با پیروزی پشت سر بگذاریم. سپاهان یکی از تیم‌های خوب لیگ به حساب می‌آید. بازی سختی داریم و امیدوارم در این دیدار نیز پیروز شویم.

وی اضافه کرد: خیلی خوشحالم که تیمم در 9 بازی فقط دو گل دریافت کرده، آن هم فقط روی دو ضربه ایستگاهی. روی ضربات ایستگاهی خیلی کار کردیم چون سرزن‌های خوبی داریم. چند روز پیش تمرینات خوبی انجام دادیم و امروز از موقعیت‌های به دست آمده استفاده کردیم و پیروز شدیم. از اینکه تیمم در 9 بازی تنها دو گل دریافت کرده و حداقل موقعیت را به حریفان داده راضی هستم ولی باید در فاز حمله تدابیر بهتری بیندیشیم و هجومی‌تر بازی کنیم.

سرمربی استقلال درخصوص اینکه کدام تیم‌ها مدعی لیگ امسال هستند، گفت: الان برای اینکه بگوییم چه تیمی مدعی است و چه تیمی گزینه قهرمانی، خیلی زود است. در این فصل فاصله‌ها خیلی نزدیک است و هر تیمی که می‌خواهد قهرمان شود کار سختی دارد.

مجیدی درباره اینکه در 5 هفته گذشته از ژستد و یامگا دو بازیکن خارجی استقلال انتقاد شده بود، عنوان کرد: به شدت از آنها راضی هستم و این دو بازیکن فوق‌العاده هستند، مخصوصا رودی ژستد با اینکه امروز او گل نزد ولی به نظرم بهترین بازیکن تیم ما بود. خیلی از آنها راضی هستم و بازیکنان خیلی با کیفیتی هستند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید