اظهارات ماریو تات در مورد وضعیت تیم ملی

ماریو تات مربی تیم ملی ایران در غیاب دراگان اسکوچیچ که به کرونا مبتلا شده است در نشست خبری قبل از بازی با سوریه شرکت کرد و گفت: همان طور که می‌دانید فردا بازی مهمی‌داریم. در برهه سختی قرار داریم و در ۱۰ بازی باید بهترین نتایج را بگیریم. همه چیز رو به راه است و صرفا چند مصدوم داریم که کار ما را سخت نخواهد کرد.

وی ادامه داد: باید بازی فردا را ببریم. هر وقت بایدی در کار باشد بازی هم سخت‌تر می‌شود. تیم ما با کیفیت و باتجربه است. همان طور که نشان دادیم در بحرین هم کار سختی داشتیم اما توانستیم بهترین نتایج را بگیریم. تیم‌هایی که اینجا هستند سخت می‌جنگند تا بهترین خود باشند و بتوانند صعود کنند.

مربی تیم ملی ایران در ادامه راجع به سوالی مبنی بر اینکه تیم ملی ایران را چه کسی برای بازی با سوریه هدایت می‌کند افزود: باور دارم تا آخرین لحظه امیدواری خود را حفظ می‌کنیم اسکوچیچ در کنار تیم باشد. او در ۱۵ روز گذشته در هتل روزهای خیلی سختی را گذرانده است اما اگر انطور نشود حتما با او در طول زمان بازی از او کمک می‌گیریم. با ۲۲ سال سابقه سرمربی گری که دارم می‌دانم کلماتی که با او خواهم داشت باید کوتاه باشد.

او در پایان یادآور شد: ایران به عنوان یکی از غول‌های آسیا به دنبال رفتن به جام جهانی است و می‌خواهیم در تمام بازی‌ها برنده شویم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید