اظهارات سرمربی تیم فولاد راجع به بازیهای روز جمعه

جواد نکونام درباره دیدار تیم‌های پدیده خراسان و فولاد خوزستان اظهار داشت: شرایط تیم‌ها در جدول مشخص است. دو تیم برای قهرمانی، سه تیم برای سهمیه آسیایی و سه تیم برای فرار از سقوط تلاش می‌کنند و روز آخر لیگ برای همه تیم‌ها مهم شده است. شاید برخی تیم‌ها به امتیاز نیاز نداشته باشند، اما برای حیثیت فوتبال ایران بازی می‌کنند و نیاز است فوتبال پاکی ارائه کنند تا هر تیم به جایگاهی که لیاقتش را دارد، برسد.

«امیدوارم فردا اتفاقاتی بیفتد که بهترین روز فوتبال ما باشد و فوتبال پاکی از هر ۱۶ تیم ببینیم.»، وی ضمن بیان این جمله عنوان کرد: کسب سهمیه آسیایی در اختیار خودمان است و تمام تلاش خود را می‌کنیم تا فردا نتیجه بگیریم. امیدوارم نساجی هم مقابل گل‌گهر خوب بازی کند و این تیم را متوقف کند تا اگر لیاقتش را داریم، به جایگاه مد نظر خود برسیم. نکته مهم این است که تمرکز ما روی بازی خودمان است.

سرمربی  تیم فولاد ضمن تعریف از شاگردان مهدی رحمتی گفت: پدیده تیم خوبی است و فوتبال را خیلی خوب و از عقب زمین بازی می‌کند. کمتر تیمی‌در ایران اینگونه و با شکلی خاص بازی می‌کند و پدیده نفرات خوبی در اختیار دارد. دوستان من در کادر فنی این تیم هستند و برای آن زحمت کشیدند. پدیده خیلی خوب برنامه خود را در زمین اجرا می‌کند. فردا تمام تمرکز خود را می‌گذاریم تا با ارائه بازی خوب، به نتیجه لازم برسیم و اگر لایق باشیم، به رتبه چهارمی‌دست یابیم. امیدوارم فردا همه تیم‌های لیگ و فوتبال ایران برای اتفاقات پاکی که برای فوتبال ما می‌افتد، خوشحال باشند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید