اظهارات زنوزی مالک باشگاه تراکتور پس از برد آن تیم

مالک باشگاه تراکتور،محمدرضا زنوزی، یکشنبه شب با حضور در جمع اعضای کادرفنی و بازیکنان این تیم، اظهار کرد: حضور در رتبه سیزدهم برازنده نام تراکتور، هواداران، من، کادرفنی و ارکان مدیریتی باشگاه نیست، انتظارم از شما بیش از اینهاست.

وی افزود: تراکتور از نظر نفرات و اعتبار تیم کوچکی نیست، بازیکنان بزرگی در ابتدای فصل و نیم فصل جذب شده‌اند همچنین بازیکنان بزرگی از فصل‌های گذشته در تیم حضور داشتند اما من از جایگاه فعلی تراکتور رضایت ندارم.

زنوزی با بیان اینکه طلب تمام بازیکنان پرداخت خواهد شد، افزود: شاید از نظر مالی کمی‌اذیت شدید اما این نمی‌تواند توجیهی خوب برای نتایج ضعیف باشد ضمن اینکه میزان دریافتی بازیکنان سایر تیم‌ها از تراکتور کمتر است.

وی گفت: بازیکنان فصول گذشته که در تیم حضور دارند و یا جدا شده‌اند، طلب‌شان را به طور کامل دریافت کرده‌اند. بنده به مدیرعامل و سرمربی تیم هم اعلام کرده‌ام که حق و حقوق بازیکنان پرداخت می‌شود.

زنوزی با تاکید بر اینکه تراکتور واگذار نخواهد شد، گفت: برای بازی‌‌‌های باقیمانده باید یک تیم دیگری باشیم و تراکتور را به جایگاه واقعی برسانیم، البته شاُن تراکتور حضور در بین سه تیم بالای جدول است که متاسفانه در این فصل برخی حواشی غیرفوتبالی مانع از آن شد.

وی افزود: تراکتور عشق هواداران است و نمی‌شود به خاطر چند نفر از آن بگذریم در این تیم سرمایه گذاری شده است و شما سرمایه‌های باشگاه و یک مجموعه هستید و این اجازه را هم نمی‌دهیم که یک عده به اهدافشان برسند.

زنوزی اعلام کرد: با هماهنگی و همکاری استاندار آذربایجان شرقی تلاش می‌کنیم که تراکتور را در بورس به هواداران عرضه کنیم و در اینجا از تلاش‌‌‌های استاندار که هوادار و حامی‌تراکتور بوده و هستند تشکر می‌کنم.

وی وعده داد در مصاحبه ای در مورد اتفاقات گذشته تیم توضیحات لازم را در مورد تیم‌ داری بخش خصوصی و موانع موجود بدهد.

مالک تراکتور تاکید کرد: ایمان دارم که تراکتور موجود می‌تواند تیم‌‌‌های بزرگ را شکست دهد و قول می‌دهم تراکتور را برای فصل بعدی تقویت کنم.

تیم فوتبال تراکتور دیشب و پس از ۱۳ هفته ناکامی‌با نتیجه یک بر صفر مس رفسنجان را برد و با ۲۰ امتیاز در رده سیزدهم باقی ماند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید