اظهارات رضا عنایتی پس از صعود تیمش

رضا عنایتی بعد از صعود هوادار تهران به لیگ برتر گفت: امشب هر دو تیم تا اواخر بازی شانس برای پیروزی داشتند و چون بازی حساس شده بود فقط از یک فرصت استفاده کردیم. امروز اتفاقات عجیب و غریب داخل زمین زیاد افتاد. دوستان کارشناس بنشینند و حتما این بازی را تماشا کنند.

وی افزود: فکر می‌کنم دوستان در تهران دوست نداشتند این تیم صعود کند ولی خدا بالاتر از از همه مسائل است. بازیکنانم خیلی در این فصل تلاش کردند و از آنها ممنون هستم. امشب چیزهایی دیدم که بسیار عجیب و غریب بود و به موقع در مورد آنها صحبت خواهم کرد. تکرار می‌کنم خیلی‌ها دوست نداشتند این تیم به لیگ برتر بیاید ولی دست خدا بالاتر از همه است.

سرمربی هوادار تاکید کرد: 10 ماه زندگی نداشتم و بدون اسپانسر تیم را تا اینجا آوردم. البته من تنها نبودم چون خدا با من بود. آن کسی که می‌خواست یعنی خدا تیم را به لیگ برتر آورد. خدا از جاهایی بودجه به ما رساند که باورم نمی‌شد و همیشه از او تشکر می‌کنم. الان به این نتیجه رسیدم اگر کسی سالم کار کند حتما می‌تواند موفق شود.

عنایتی تاکید کرد: برای اینکه به حیاتمان ادامه بدهیم 7 بازیکن تیم مان را واگذار کردیم ولی بازیکنانی که به تیم ما آمدند خیلی زحمت کشیدند. از کادر فنی، پزشکی، رسانه و … که خیلی زحمت کشیدند ممنون هستم.

وی با اشاره به اتفاقات عجیب در دیدار امشب گفت: در مورد این بازی راحت می‌شود 3 ساعت صحبت کرد و کارشناسان به چیزهای خوبی خواهند رسید. مطمئنا به موقع در مورد این مسابقه حرف‌‌‌های زیادی خواهم داشت.

سرمربی تیم هوادار در پاسخ به این سوال که آیا بازی کردن راحت تر بود یا مربیگری عنوان کرد: بازی کردن راحت تر بود. واقعا یاد نفرین قلعه نویی افتادم که به ما بازیکنان می‌گفت امیدوارم روزی سرمربی شوید. موقعی که بازی می‌کردیم انرژی خود را در زمین تخلیه می‌کردیم ولی کنار خط واقعا فشار زیاد است.

عنایتی در مورد آینده تیم هوادار گفت: در مورد آینده هفته آینده جلسه خواهیم داشت تا اگر قرار باشد تیم داری کنیم یک تیم شایسته را به لیگ برتر بیاوریم چون کار در لیگ برتر بسیار سخت است.

رضا عنایتی بعد از بریدن کیک صعود تیم هوادار که مجوز حضور در لیگ برتر گرفت، این‌چنین غافلگیر شد!

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید