اظهارات رئیس فدراسیون فوتبال در لیتوانی

رئیس فدراسیون فوتبال شهاب الدین عزیزی خادم در حاشیه تمرین امروز تیم ملی فوتسال در لیتوانی، گفت: در ابتدا برد شیرین مقابل صربستان را تبریک می‌گویم. همیشه بازی اول سخت است. من بر حسب وظیفه و رعایت توازن بین کلیه تیم‌‌‌های ملی به این سفر و نزد شما آمدم. این را بدانید فدراسیون در کنار شماست.

او ادامه داد: وظیفه دارید مردم را شاد کنید و فدراسیون وظیفه دارد از شما حمایت کند. امیدوارم همه در کنار هم بتوانیم باعث شادی مردم شویم. در بازی‌های آینده همه با هم و در کنار هم هستیم و تا آخرین توانمان برای برد و موفقیت و پیروزی می‌جنگیم. همه دوست دارند تیم ملی نتیجه بگیرد. فدراسیون هم می‌خواهد این نتایج درخشان باشد. اگر در این مسیر همه با دل هایشان کمک کنند و نیت خیر و درستی داشته باشند، خداوند هم کمک می‌کند تا تیم موفق شود.

همچنین عزیزی خادم عنوان کرد: ما در فدراسیون به دنبال توسعه همه جانبه فوتبال، فوتسال، فوتبال ساحلی و فوتبال بانوان هستیم. فدراسیون حسب وظیفه تمام قد کنار تیم ملی فوتسال است. دلیل غیبت من در بازی اول مقابل صربستان ترافیک کاری مربوط به سفر قطر و مسائل مربوط به تیم ملی بانوان بود. متاسفانه نتوانستم سریعتر کنار شما حضور پیدا کنم. درست مانند بازی اول تیم ملی فوتبال در بحرین، اما به محض اینکه موقعیتی به وجود آمد خودم را به کنار تیم ملی فوتسال رساندم.

او افزود: امیدوارم با یک روح و تعاون جمعی در کنار هم با وحدت و قدرت و عشق شاد کردن مردم، برای موفقیت تیم ملی فوتسال تلاش کنیم. مطمئن باشید این توجه فدراسیون همیشگی خواهد بود. موید این مطلب هم این که تیم ملی بانوان راهی ازبکستان شده تا در انتخابی جام ملت‌های آسیا شرکت کند و اگر خدای نکرده موفق نشوند و نتیجه نگیرند، هیچ خللی در اراده فدراسیون نسبت به حمایت از فوتبال بانوان ایجاد نمی‌شود. فردا بازی شما را از نزدیک مشاهده می‌کنم.
رئیس فدراسیون فوتبال اظهار داشت: این جام جهانی می‌تواند انگیزه ای برای وحدت، همگرایی و میل به موفقیت در تیم باشد. موفقیت شما می‌تواند از لحاظ انگیزشی و روحی بر عملکرد سایر تیم‌های ملی اثر بگذارد. نتیجه گیری شما عزیزان باعث خواهد شد تا کودکانی که عملکرد شما را از تلویزیون می‌بینند ترغیب شوند و به سمت ورزش کشیده شوند و میل آنها به حضور در اماکن ورزشی باعث توجه مدیران ورزشی و در نهایت رشد زیرساخت‌ها خواهد شد.

در پایان عزیزی خادم گفت: لیتوانی قطب بسکتبال اروپاست اما حالا میزبان جام جهانی فوتسال شده است. باید توجه داشت یکی از مواردی که باعث می‌شود فدراسیون در مسیر توسعه سرعت بگیرد، نتایجی است که شما عزیزان و فرزندان ایران در این آوردگاه خواهید گرفت. یک ایران و یک ملت، حامی‌و هوادار شما هستند و چشم امیدشان به عملکرد شما دوخته شده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید