اطلاعیه وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در مورد خرید بلیت بازی‌‌‌های جام جهانی

وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در ارتباط با خرید بلیت بازی‌‌‌های جام جهانی اعلامیه ای صادر کرد. در متن این اطلاعیه آمده است:

«نظر به اینکه در روزهای اخیر در فضاهای حقیقی و مجازی، تبلیغات مربوط به برگزاری و فروش تورهای جام جهانی فوتبال در حال گسترش می‌باشد، به اطلاع می‌رساند با توجه به عدم اختصاص پرواز یا فروش اقامت هتل­ها در قطر و یا هماهنگی راهنماها برای جام جهانی هموطنان عزیز در این مرحله صرفاً می­توانند نسبت به خرید بلیط بازی‌ها اقدام نمایند؛ البته فرآیند خرید بلیط بازی‌‌‌های جام جهانی نیز اعم از بازی­های تیم ملی ایران یا سایر کشورها از طریق فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی‌ایران اطلاع رسانی و ثبت نام می‌گردد.
بنابراین ضروری است هموطنان عزیز قبل از هر گونه اقدام برای خرید بسته سفر (تور) به مقصد قطر به موارد ذیل توجه نمایند:

اطمینان از مجاز و معتبر بودن فروشنده و مجری بسته سفر(تور مسافرتی) با مشاهده مجوز دفتر خدمات مسافرتی و در صورت نیاز استعلام اعتبار آن از طریق آدرس الکترونیکی https://www.visitiran.ir/fa/facilityList/agency یا تماس با ادارات کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان ها.

ضرورت عقد قرارداد و دریافت نسخه معتبر قرارداد ممهور و امضاء شده توسط مقام مجاز دفتر خدمات مسافرتی (مجری تور)

پرهیز از واریز هرگونه وجه به حساب واسطه‌ها و  اشخاص متفرقه و فاقد سمت مجاز

توجه به قوانین فیفا که از سایت رسمی‌فیفا به آدرس https://www.fifa.com قابل دسترسی است.

توجه به اطلاعیه‌‌‌های صادره از مراجع رسمی‌داخلی از جمله فدراسیون فوتبال به آدرس http://ffiri.ir اطلاعیه‌‌‌های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی که متعاقباً از طریق روابط عمومی‌و از درگاه اینترنتی وزارت اعلام خواهد ­شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید