اصلانیان: نباید مشکلات باعث ایجاد مانع برای موفقیت تیم شود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- امیر حسین اصلانیان پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به اینکه شما با یحیی گل‌محمدی هم‌بازی بودید. آیا او می‌تواند مشکلات را مدیریت کند؟ گفت: یحیی بازیکن باهوش و با ذکاوتی بود و در مربیگری هم نشان داده که می‌تواند موفق ظاهر شود. او باهوش است البته امیدوارم هرچه زودتر مشکلات پرسپولیس برطرف شود تا تیم در آستانه فینال آسیا تمام حواسش را معطوف به مسائل فنی کند.

امیر حسین اصلانیان در پاسخ به اینکه آیا مهدی عبدی و آرمان رمضانی می‌توانند جای خالی بازیکنی مانند آل‌کثیر را پر کنند؟ اظهار کرد: این نفرات جوان هستند و اگر یکباره فشار دوچندان به آنها وارد شود، کارایی‌شان پایین خواهد آمد. باید یک مهاجم با تجربه به عنوان مهاجم اول تیم وجود داشته باشد و این نفرات هم رفته رفته به ترکیب اضافه شوند تا بتوانند تمام توانشان را به کار بگیرند.

وی درباره اینکه پرسپولیس شروع خوبی در لیگ بیستم برابر سایپا نداشت. نظر شما در این‌باره چیست؟ ابراز کرد: تغییراتی در پرسپولیس شکل گرفته و برخی بازیکنان اصلی از تیم جدا شدند. در اولین مسابقه لیگ هم طبیعی بود که تیم در بهترین شرایط نباشد.مشکلات زیاد است. نباید مشکلات باعث ایجاد مانع برای موفقیت تیم شود. مدیریت جدید باید تلاشش را به کار بگیرد تا موانع را برطرف کند.

اصلانیان گفت: من شناختی از مدیریت فعلی نداریم و تنها اسم جعفر سمیعی را شنیده‌ام اما می‌دانم پرسپولیس به مدیری نیاز دارد که برای باشگاه درآمدزایی داشته باشد. در حال حاضر تیم نیاز به تقویت دارد و بازیکنان هم پول می‌خواهند. در حال حاضر نمی‌توان از مدیریت توقع داشت که در این زمان کوتاه مشکلات را حل کند اما باید تلاش صورت گیرد تا هر چه زودتر پول تزریق شود.

اصلانیان در پاسخ به اینکه علت افت سرخپوشان از دید شما چه بود؟ ابراز کرد: پرسپولیس مانند یک سلاح قوی بود اما وقتی فشنگ‌های این سلاح خالی باشد، طبیعی است که نمی‌تواند کارایی لازم را داشته باشد. وقتی بازیکنان پرسپولیس جدا می‌شوند، طبیعی است که تیم افت کند. آن هم مهره‌های اصلی در خط دفاع و خط حمله.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید