اصغری‌مقدم: مدیران باشگاه‌ها بابت تعویق لیگ برتر از همه خوشحال‌تر هستند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- جواد اصغری‌مقدم سرمربی تیم فوتسال سن‌ایچ ساوه در پاسخ به این پرسش که آیا عضوی از این تیم به کرونا مبتلا شده‌اند یا خیر، گفت: دو کرونایی در تیم داریم که در حال استراحت و قرنطینه هستند. به صورت دائم از اعضای تیم تست کرونا گرفته می‌شود، اما بازیکنان در اماکن مختلف تردد می‌کنند و این اتفاقات رخ می‌دهد.

جواد اصغری‌مقدم اظهار کرد: اکنون همه تیم‌ها با کرونا مشکل دارند، اما برنامه خاصی نداریم که کارمان را مطابق آن جلو ببریم. اعلام کرده‌اند هر وقت مجوز برگزاری لیگ را بگیریم، ۱۴ روز به تیم‌ها وقت می‌دهیم. مگر بچه‌بازی و مسخره بازی است؟! به اردو رفتیم و تمرین کردیم. همه با کرونا مواجه هستند و مسابقات خود را هم برگزار می‌کنند.

او با بیان اینکه برخی مدیران باشگاه‌ها بابت تعویق لیگ برتر از همه خوشحال‌تر هستند و می‌گویند لیگ چند ماه دیگر برگزار شود، اظهار داشت: برای این افراد مهم نیست فوتسال، تنها منبع درآمد ۲۰۰ تا ۳۰۰ بازیکن است و آنها از این رشته، هزینه خانواده‌های خود را تأمین می‌کنند.

اصغری‌مقدم تصریح کرد: این بازیکنان از اسفند سال گذشته تا الان حدود هشت ماه است که پولی نگرفته‌اند. کسی برای تمرین به آنها پول نمی‌دهد و بازیکنان باید بازی کنند تا پول بگیرند. مدیری که می‌گوید بازی‌ها بعداً برگزار شود، شغل دیگری دارد و به فکر بازیکنان نیست.

وی خطاب به مدیران برخی باشگاه‌ها تصریح کرد: حداقل به فکر بازیکنان خودتان باشید که برای شما زحمت کشیده‌اند تا وقتی به زمین می‌روند، بگویند مدیرمان پشت ما بوده است. نمی‌گویید بازیکنان در این شرایط اقتصادی، هزینه زندگی خود را از کجا بیاورند؟ متولی نداریم و خسته شدیم. چند نفر هم آتش را شعله‌ور کردند و حرف‌های بی‌منطقی می‌زنند.

اصغری‌مقدم یادآورشد: اینها حرف‌های مجموعه سن‌ایچ ساوه است و اعصاب همه از این اتفاقات خرد شده است. باشگاه‌ها باید برای برگزاری لیگ برتر همکاری کنند و ما هم باید پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنیم. باید به فکر تیم ملی و باشگاه‌ها باشیم و نمی‌شود بگوییم چون جام ملت‌های آسیا برگزار نشده، لیگ را هم برگزار نکنیم. تاکنون خیلی ضرر کردیم و اگر لیگ برتر باز هم برگزار نشود، بیشتر ضرر می‌کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید