اسکوچیچ: من شانس صعود به جام جهانی را بالا می‌برم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان درباره اینکه شرایط تیم ملی نسبت به زمان کی‌روش و ویلموتس چه تغییراتی خواهد کرد، گفت: سعی ندارم که نقاط قوت را تغییر بدهیم و باید نقاط قوت را حفظ کنیم، اما قطعاً تیم به خون تازه نیاز دارد و باید خون تازه به تیم ملی تزریق کنیم.

دراگان اسکوچیچ در مورد اینکه چقدر شانس صعود به جام جهانی برای تیم ملی قائل است، اظهارکرد: من شانس‌مان را بالا می‌بینم و فرصت خیلی خوبی داریم. به نظرم به روح بزرگی برای صعود به جام جهانی نیاز داریم.

اسکوچیچ در مورد اینکه برخی نقاط منفی و مثبت او را باهم ارزیابی کرده‌اند، افزود: خودم اعتمادبه‌نفس کاملی دارم و تلاش زیادی می‌کنم، من هم نکات منفی دارم، اما قطعاً هر مربی دیگری هم انتخاب می‌شد، نقاط مثبت و منفی داشت.

سرمربی تیم ملی درباره اینکه فوتبال کی‌روش دفاعی بود و ویلموتس فوتبال هجومی‌ارائه می‌داد و سبک او چه خواهد بود، ادامه داد: بازیکنان ایرانی از نظر تکنیکی و تاکتیکی بسیار فوق العاده هستند و فوتبال هجومی‌در خون بازیکنان ایرانی است.

اسکوچیچ تصریح کرد: می‌توانیم با این بازیکنان فوتبال خوبی را اجرا کنیم و وقتی می‌بینم تیم‌های ایرانی دفاعی بازی می‌کنند، تعجب می‌کنم و مطمئناً سعی خواهیم کرد که فوتبالی هجومی‌را به نمایش بگذاریم.

وی در واکنش به این مسئله که به‌عنوان مربی خارجی از مربیان ایرانی مشورت می‌گیرد یا نه، گفت: من خودم را مربی خارجی نمی‌دانم و از لیگ ایران بیرون آمدم، به نظرم نسبت به مربیان کروات دیگر شناخت خوبی دارم و برای من هم فرقی ندارد که مربی خارجی باشد یا ایرانی و از هرکسی که بتواند به من مشورت بدهد، استفاده خواهم کرد.

اسکوچیچ با بیان اینکه دوست ندارم درباره همکاران قدیمی‌ام صحبت کنم و آنها هم زحمت کشیدند.‌ دوست ندارم مربیان را به خوب و بد تقسیم کنم بلکه شاید بگویم برخی مربیان شجاع هستند و برخی شجاعت کمتری دارند، افزود: چون خودم فوتبال هجومی‌را دوست دارم و با توجه به هیجان بالای جام جهانی، معتقدم در جام جهانی می‌توانستیم هجومی‌تر و با شجاعت بیشتری بازی کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید