اسکوچیچ: قرارداد من خصوصی است و در فدراسیون فوتبال محفوظ است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- دراگان اسکوچیچ سرمربی کروات تیم ملی درباره این که آیا دغدغه‌ها و نگرانی‌های خود درباره برنامه‌های تیم ملی در ماه‌های آتی را با مسوولان فدراسیون در میان گذاشته است یا خیر؟ گفت: تاکنون ما صحبتی درباره کمپ‌های تیم ملی نداشتیم.

دراگان اسکوچیچ اظهار کرد: ما هیچ برنامه‌ای برای بازی‌های تیم ملی نداریم و در نتیجه نمی‌توانم درباره برنامه‌های تیم ملی نیز صحبتی کنم و مشکلات ودغدغه‌هایم را با فدراسیون فوتبال در میان بگذارم.

اسکوچیچ در پاسخ به سوالی مبنی بر این که آیا قراردادش به ریال منعقد شده یا دلار و یورو ادامه داد: قرارداد من خصوصی است و این موضوع بین من و فدراسیون فوتبال محفوظ است و نمی‌خواهم درباره آن صحبت کنم.

گفتنی است در شرایط کنونی مسابقات ملی تعطیل است و برخی اعتقاد دارند سرمربی کروات روی دور شانس بوده که بازی‌ها ملی فعلا لغو شده و او زمان بیش‌تری برای شناخت تیم ملی دارد.

در این مدت زمان شایعات زیادی هم پیرامون اسکوچیچ و ادامه همکاری او با تیم ملی مطرح شده است که فعلا روی نام همگی خط قرمز کشیده شده است.

سرمربی تیم ملی در اظهارات اخیر خود کریم باقری و وحید هاشمیان را جزو کادر ایرانی تیم ملی عنوان کرده است اما حضور هاشمیان در جمع کادرفنی تیم ملی موضوعی است که تاکنون هاشمیان درباره تحقق این موضوع صحبت نکرده و بارها اعلام کرده که شرایطی برای این موضوع دارد.

با این حال، اسکوچیچ درباره این که هاشمیان بالاخره عضو کادرفنی است یا خیر؟ تاکید کرد: وحید هاشمیان با فدراسیون قرارداد دارد و جزو کادرفنی تیم ملی است.

لازم به ذکر است؛اسکوچیچ برای هدایت تیم ملی در دو بازی رسمی‌در انتخابی جام جهانی در فروردین ۹۹ انتخاب شد تا بعد از آن، تیم ملی آماده دو بازی سرنوشت ساز با عراق و بحرین شود که سروکله کرونا در جهان پیدا شد و همه ساختارها را بهم ریخت.
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید