اسکوچیچ: دنبال بازیکنان جدیدی هستیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان درباره اینکه چه برنامه‌ای برای بازگرداندن تیم ملی به مسیر درستش دارد، گفت: ما به زودی تجزیه و تحلیل مفصلی از تیم خود و حریفان‌مان انجام خواهیم داد.

دراگان اسکوچیچ با اشاره به اینکه به دنبال بازیکنان جدیدی خواهیم بود که ممکن است به تیم ملی بپیوندند، اظهار کرد: من ایده واضح و روشنی دارم از اینکه چه چیزی برای بهبود عملکرد تیم ملی لازم است.

این سرمربی کروات که سابقه سرمربیگری در رده باشگاهی را در کشورهای عربستان و کویت را هم دارد، درباره اولین تجربه‌ سرمربیگری در رده ملی اظهار کرد: بر خلاف سرمربیگری در یک تیم باشگاهی، کار با تیم ملی به شما این امکان را می‌دهد تا از استخری بزرگ بازیکنان مدنظرتان را انتخاب کنید تا فلسفه کاری خود را به آنها القا کنید، اگرچه نکته منفی این است که شما برای اجرای ایده‌های خود همیشه زمان محدودی دارید.

اسکوچیچ با اشاره به اینکه من به موفقیت تیمم و بازیکنانم ایمان و باور داشته و دارم و می‌دانستم با تلاش زیاد به موفقیت می‌رسیم؛ به همین دلیل هم با تلاش زیاد به موفقیت‌‌‌های خوب و رده قابل توجهی رسیدیم و به نوعی مزد تلاشمان را گرفتیم، ادامه داد: هرچند که اگر کمی‌خوش شانس تر بودیم می‌توانستیم سوم یا حتی دوم شویم.

وی تصریح کرد: به خودم و توانایی‌‌‌های فنی ام ایمان دارم اما من آدم مغرور و از خود ممنونی نیستم ولی فکر می‌کنم زمانی باید به تیمی‌به صورت جدی فکر کرد که حرف‌ها خیلی جدی باشد، در آن صورت حتماً مربی هم به شکل جدی به آن فکر می‌کند.

اسکوچیچ با تاکید بر اینکه سرمربی تیم ملی فوتبال ایران بودن، افتخاری بزرگ اس و من تعهد بالایی به ۸۰ میلیون ایرانی که از تیم ملی‌شان حمایت می‌کنند، دارم، افزود: آماده این پروژه هستم و با عزمی‌راسخ بی‌صبرانه منتظر شروع این چالش هستم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید