اسکوچیچ: در یک چشم به هم زدن برای تیم ملی برنامه‌ریزی می‌کنم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان درباره این موضوع که بازی تدارکاتی برای تیم ملی در نظر دارد، گفت: من می ‌توانم در یک چشم به هم زدن برای تیم ملی برنامه‌ریزی کنم ولی اول باید اطلاعات داشته باشم.

دراگان اسکوچیچ درباره احتمال تغییر برنامه‌های تیم ملی با شیوع ویروس کرونا، اظهار کرد: باید صبر کنیم برنامه مسابقات باشگاهی و ملی مشخص شود. وقتی که برنامه ها اعلام شد، آنوقت من هم می توانم برنامه ریزی کنم. این کار سخت نخواهد بود و خیلی راحت انجامش می دهم.

وی درباره ارتباط با کریم باقری و وحید هاشمیان، دستیارهای ایرانی خود در این مدت زمان ابرازکرد: من فقط با فدراسیون درباره برنامه ای که خواهیم داشت صحبت کردم. مسلما در این مدت زمان نمی توانستیم با این دو عزیز صحبت کنیم و فقط با آنالیزور تیم ملی در تماس بودم تا در زمان لازم اطلاعات کافی را داشته باشیم.

اسکوچیچ در پاسخ به این سؤال که آیا با لژیونرهای تیم ملی در این مدت در ارتباط بوده است؟ یادآورشد:‌ بنده با آنها در ارتباط بوده ‌و از طریق تلفن با اکثر آنها صحبت کرده‌ ام حتی از باشگاه ‌های آنها در خصوص شرایط ‌شان سؤال کردم که ببینم آنها در این مدت چه برنامه های برای آماده سازی داشته اند.

این ورزشکار در پاسخ به این سؤال که آیا برای بازگشتش ویزایی دریافت کرده یا خیر، تصریح کرد: هنوز چنین اتفاقی نیفتاده ولی به من گفته‌اند در مورد این موضوع تماس خواهند گرفت.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان اضافه کرد: من اکنون منتظر برنامه مسابقات لیگ هستم تا برنامه ‌های تیم ملی را هم تنظیم کنم. وقتی برنامه‌ ها در اختیار من باشد می‌توانم کارم را سریع انجام دهم. برنامه‌ریزی برای تیم ملی ایران کار خیلی سختی نیست اما باید شرایط و امکانات مهیا باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 15 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید