اسنپ: نه تخلف کرده ایم نه احضار شده ایم!

اخبار اجتماعی پایگاه خبری صدای معتمد -در حالی که روز گذشته رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور از تخلف اسنپ خبر داده بود، امروز مدیران اسنپ به این صحبتها واکنش نشان دادند.

روز گذشته رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور که در همایش اجرای طرح شبکه سیر همنام شرکت‌های حمل‌ونقل مسافری جاده‌ای سخن می‌گفت از تخلفات این شرکت و احضار مدیرانش توسط داداستانی خبر داده بود – لینک خبر مربوط که دیروز در پایگاه خبری صدای معتمد منتشر گردید

اسنپ تخلف کرده است؟ مدیران اسنپ احضار شدند

 امروز مدیران اسنپ به این صحبتها واکنش نشان دادند وضمن تکذیب ادعاهای فوق عنوان داشتند: این مجموعه هیچ گونه سفر بین شهری نداشته که بتوان از آن شکایت کرد همچنین هیچ گونه احضاریه ای از سوی مراجع قضایی به دست ما نرسیده است.

مدیران این مجموعه ادامه دادند: مجموعه ما از ابتدا با هدف تسهیل سفرهای درون شهری کار خود را آغاز نمود و تا این لحظه هیچ برنامه و امکانی برای انجام سفرهای برون شهری در نظر نگرفته است.

تمامی‌رانندگان ما تنها در شهر محل سکونت خود قادر به پذیرش درخواست سفر هستند و از نظر فنی نیز امکان فعالیت بین شهرها برای آنها وجود نداشته و ندارد.

اسنپ:  نه تخلف کرده ایم نه احضار شده ایم!
اسنپ: نه تخلف کرده ایم نه احضار شده ایم!

اسنپ نخستین سرویس هم سفری آنلاین در ایران است که از زمستان  هزار و سیصد و نود و سه فعالیت خود را آغاز کرد.

برای درخواست خودرو از طریق این اپلیکیشن، مسافران پس از مشخص نمودن مسیر  و مشاهده هزینه، تقاضای سواری کرده و این اپلیکیشن به طور خودکار مسافرین را با نزدیکترین راننده مرتبط می‌سازد و موقعیت مسافر را به راننده می‌فرستد، راننده در صورت تمایل آن را تأیید می‌کند. همچنین مسافران نیز می‌توانند موقعیت راننده خود را مشاهده کنند.

پس از آغاز به کار این نرم‌افزار، در برخی موارد این مجموعه مورد انتقاد صنف تاکسیرانی قرار گرفت و به عملیات تاکسیرانی غیرقانونی، پایین آوردن قیمت و خدمات ناایمن متهم شد. با این وجود اسنپ در دو سال اول فعالیت خود با میانگین رشد ماهیانه صد  درصدی توانسته به یکی از بازیگران اصلی تجارت الکترونیک در ایران تبدیل شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید