اسنپ تخلف کرده است؟ مدیران اسنپ احضار شدند

اخبار اجتماعی پایگاه خبری صدای معتمد -رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور به دلیل آنچه که تخلف اسنپ نامیده است از اقدام قضایی علیه مدیران این مجموعه خبر داد.

اسنپ تخلف کرده است؟ مدیران اسنپ احضار شدند

داوود کشاورزیان با اعلام این خبر افزود: قرار بود اسنپ حمل و نقل برون شهری را از اپلیکیشن خود حذف کند زیرا اگر کسی میخواهد در حمل و نقل عمومی‌فعال باشد باید دارای پلاک ” ع ” باشد.

کشاورزیان ادامه داد: بر اساس این تخلف دادستانی مدیران این شرکت را احضار کرده است.

اسنپ تخلف کرده است؟  مدیران اسنپ احضار شدند
اسنپ تخلف کرده است؟ مدیران اسنپ احضار شدند

معاون وزیر راه و شهرسازی که در همایش اجرای طرح شبکه سیر همنام شرکت‌های حمل‌ونقل مسافری جاده‌ای سخن می‌گفت ادامه داد: این شرکت در حمل و نقل درون شهری سهم خودروهای شخصی را می‌گیرد اما اگر قرار باشد سهم حمل‌ونقل برون شهری را بگیرند این به مصلحت کشور نیست و سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای آنرا پیگیری خواهد کرد.

کشاورزیان در مورد حمل و نقل برون شهری گفت: مردم از مسافرت با اتوبوس نمی‌ترسند و تعداد تلفات جانی حمل‌ونقل عمومی‌پنج تا شش درصد است که قطعا از خودرو شخصی ایمن‌تر هستند.

وی قیمت پایین سوخت را از معضلات حمل و نقل کشور دانست و افزود:   نمی‌توان مردم را سرزنش کرد که از خودرو شخصی استفاده نکند. در کشورهای غربی مردم همزمان با ایام تعطیل از خودروهای شخصی استفاده می‌کنند.

وی در بخشی از سخنان خود گفت: چرا ما باید هزار و هفتصد شرکت حمل‌ونقل در کشور داشته باشیم؟

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید