اسماعیل خلیل زاده: من همیشه با سند صحبت می‌کنم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- اسماعیل خلیل زاده رییس هیات مدیره باشگاه استقلال در مورد پرونده شکایت وینفرد شفر گفت: ما به پرداخت ۵۹۲ هزار دلار محکوم شده و ۲۰ هزار فرانک هم باید بابت هزینه دادرسی می‌پرداختیم. مردادماه پنجره بسته شد و تا زمانی که پول شفر باشگاه، باشگاه پاختاکور و جپاروف را نمی‌دادیم پنجره نقل و انتقالاتی ما باز نمی‌شد. هیات مدیره خوش مسوولیت کار اجرایی را بر عهده گرفت. هم کدام از ما بخشی از کار را بر عهده گرفتیم.

اسماعیل خلیل زاده افزود: من چند حواله برای شفر ارسال کردم. او شماره حسابی به ما در کرواسی داد که انتقال پول به این کشور کار بسیار سختی بود. من از راه‌های مختلف تلاش کردم تا این پول را برای شفر واریز کنیم. مشکل ما گروکشی شفر بود که او برای پسرش می‌کرد. ما در پرونده شکایت پسر شفر دفاعیات خوبی ارائه دادیم. مشکل ما این بود که فرصت نداشتیم.

وی خاطرنشان کرد: پسر شفر هر روز مصاحبه می‌کرد و می‌گفت که پول به حساب وی واریز نشده و وکیل او هم گفت که تا زمانی که پول را کامل دریافت نکنیم نامه تسویه حساب را نمی‌دهیم. ما حتی ۳۰ هزار دلار بیشتر به شفر پول دادیم. ما درخواست کردیم که آنها پول را به ما بازگردانند اما وکیل شفر گفت که پرونده ساشا در دادگاه عالی ورزش برنده خواهد شد و ما آن پول را به عنوان قسط اول حساب خواهیم کرد. الان در مجموع بدهی پرونده شفر و پسرش را به طور کامل پرداخت کردیم.

اسماعیل خلیل زاده با بیان اینکه در اوج گرانی دلار ما حدود ۹۵۰ هزار دلار به شفر، جپاروف و باشگاه پاختاکور پول دادیم. ابراز کرد: اگر در پرونده شکایت استراماچونی هم محکوم شویم هیات مدیره آمادگی پرداخت پول را دارد.

اسماعیل خلیل زاده در مورد مشکلی که در مورد کارگزار باشگاه به وجود آمد خاطرنشان کرد: سعادتمند خودش آن اسناد را پخش کرد در حالی که متمم آن قرارداد را اعلام نکرده بود. او به یک خبرنگار زنگ می‌زند و جزئیات را در اختیار آن خبرنگار قرار می‌دهد. من با سند صحبت می‌کنم او به آن خبرنگار گفته بود که خلیل زاده، موسوی و فرهاد مجیدی دستشان در یک کاسه است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید