اسماعیل خلیل زاده: برای باز کردن پنجره نقل و انتقالات وقت زیادی نداریم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- اسماعیل خلیل زاده رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال درباره برگزاری جلسه کمیته انضباطی استقلال برای بررسی تخلف محمد دانشگر و فرشید اسماعیلی عنوان کرد: مشکل خاصی وجود ندارد و موضوع این دو بازیکن را حل می کنیم.

اسماعیل خلیل زاده اظهار کرد: هرچند این باشگاه مدیرعامل ندارد اما سرپرست استقلال کارها را به شکل مستمر انجام می دهد. پنجره نقل و انتقالاتی استقلال هم از تیر بسته شده و برای بازکردن آن دو سه روز بیشتر فرصت نداریم.

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال یادآورشد: برهمین اساس باید پول شفر، جباروف و باشگاه پاختاکور را پرداخت کنیم و فکر می کنم این پنجره تا هفته آینده باز می شود.

وی درباره شائبات مطرح شده درباره فروش مهدی قائدی اظهار داشت: مدیرعامل قبلی باشگاه این بحث را پیگیری می کرد اما این اتفاق نیفتاد.

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: قائدی در حال حاضر بازیکن ما است و در استقلال می ماند زیرا قرارداد دارد. تا این لحظه برای فروش وی هیچ اقدامی صورت نگرفته است.

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال درباره فسخ قرارداد هروویه میلیچ توضیح داد: درخواست فسخ قرارداد میلیچ خیلی وقت پیش ارائه شده بود و تا این لحظه نتوانستیم پول وی را پرداخت کنیم. با این وجود پول دیاباته را روز گذشته پرداخت کرده و به معاون بین الملل باشگاه گفته ایم برای وی بلیت بگیرد تا به تهران بازگردد و سر تمرین برود.

اسماعیل خلیل زاده درباره توافق باشگاه استقلال با شیخ دیاباته برای عقد قرارداد جدید ابراز کرد: مذاکراتی با وی انجام شده و فکر می کنم به ایران بازمی گردد.

اسماعیل خلیل زاده در پایان صحبت هایش درباره آخرین وضعیت تمدید قرارداد علی کریمی یادآورشد: وی با یکی از اعضای هیات مدیره تیم فوتبال استقلال و من مذاکره کرده است. ان شاءالله بتوانیم کریمی را به تیم بازگردانیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید