اسماعیل حلالی :چرا بازیکنی که مشکل اخلاقی دارد را جذب می کنید؟

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد – اسماعیل حلالی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در رابطه با خط خوردن آنتونی استوکس از فهرست ۱۸ نفره و بدقولی او برای بازگشت از مرخصی گفت: می‌دانستیم او این رفتار را انجام می‌دهد. یکبار هم در تراکتور این کار را کرده بود.

اسماعیل حلالی با اشاره به اینکه وقتی همچنین بازیکنی جذب می‌کنیم، باید توقع این رفتار را از او داشته باشیم، اظهار کرد: استوکس یک فوتبالیست نرمال نیست.

حلالی تصریح کرد: واقعیت این است یکسری دلال در باشگاه هستند که نظرشان به همه ارجحیت دارد. از اینکه استوکس بازیکن خوبی است در آن شکی نیست، ولی با تجربه‌ای که از زمان حضور او در تراکتور وجود داشت جذب او قابل تامل است.

وی با تاکید بر اینکه واقعیت این است که دلال‌ها نفوذ می‌کنند و بازیکنانی را تحمیل می‌کنند مثل همین جونیور که همه آن زمان می‌گفتند که او اصلاً فوتبالیست نیست، افزود: این اتفاقات را کسی پیگیری نمی‌کند که چرا چنین بازیکنی به فوتبال ما آمدند و چگونه رفتند و کسی بابت آن محاکمه نشد.

اسماعیل حلالی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس یادآور شد:استوکس با مشکلات اخلاقی‌ای که دارد و ما آن را می‌دانستیم، او را جذب کردیم و در زمانی که مهاجم نداریم، مجبوریم با مهاجمان قبلی سر کنیم. امیدوارم قراردادش جوری بسته شده باشد که رفتار قدیمش را تکرار نکند و دوباره به تیمش بازگردد.

اسماعیل حلالی درپایان در خصوص بازی پیش‌روی پرسپولیس و سپاهان خاطرنشان کرد: نتایج ضعیفی در آسیا کسب کردیم و در جدول گروهی آسیا جایگاه مناسبی نداریم. به خاطر اشتباهات فردی بازی با شارجه را دست دادیم. البته ما خیلی امید داریم با بازی خوب به جدول بازگردیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 14 =

پیشنهاد صدای معتمد :
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید