اسلامی: خوشبختانه تیم جوان و جنگنده‌ای را بسته‌ایم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمدرضا اسلامی‌سرمربی تیم بسکتبال شورا و شهرداری قزوین در مورد جذب بازیکن آمریکایی گفت: یک ماه پیش این بازیکن را زیر نظر داشتیم و خیلی چک و چانه زدیم که قیمتش را پایین بیاوریم در نهایت جذبش کردیم. با توجه به اینکه او آمریکایی است طول می‌کشد تا ویزایش صادر شود.

محمدرضا اسلامی‌در مورد اینکه رعایت پروتکل‌های بهداشتی در تیم شما چگونه است‌،‌گفت: ما یک مرحله تست کرونا دادیم و قرار است هفته آینده هم تست دیگری بدهیم. تمرینات‌مان هم با رعایت پروتکل‌ها انجام شده و قبل از تمرین سالن ضد عفونی می‌شود. از سویی بچه‌ها هم خودشان مسائل بهداشتی را کاملا رعایت می‌کنند.

وی در مورد شرایط تیم بسکتبال شورا و شهرداری قزوین، اظهار داشت: تیم جوان و جنگنده‌ای را بسته‌ایم. از فصل قبل چند بازیکن خوب را حفظ کرده‌ایم و تعدادی بازیکن هم اضافه کردیم. خارجی‌مان هم تا روز آینده به تیم ملحق می‌شود و در مجموع در از شرایط راضی هستم.

سرمربی فصل گذشته تیم بسکتبال شیمیدر در پاسخ به اینکه چه شد از این تیم جدا شدید، گفت: ‌ابتدا باید بگویم که هنریک درغوکاسیان انسان بسیار خوبی است و نگاه بلندی در بسکتبال دارد اما به هر حال آن زمان وضعیت باشگاه مشخص نبود و طی صحبت‌هایی که داشتیم آنها اعلام کردند وضعیت برای تیمداری مشخص نیست.

اسلامی‌تصریح کرد: از سوی دیگر شخصی که یکی دو سال قبل در باشگاه بود یک بار دیگر برای انجام کارها ورود کرده و حتی در یکی دو پیج شخصی علیه من و همکارانم جوسازی کرد و شب قبل از جلسه باشگاه هم با مصطفی هاشمی‌مذاکره کرده بود.

اسلامی‌ادامه داد:‌ من هم ترجیح دادم با تحرکات و تخریب‌های این فرد، از مجموعه شیمیدر جدا شده و به نوعی دوستی‌ام با درغوکاسیان را به همکاری ترجیح دادم. باز هم تاکید می‌کنم هیچ مشکلی با درغوکاسیان ندارم و برای کارهایم هم همیشه با او مشورت کرده‌ام اما فردی که مجدد به باشگاه بازگشته، اجازه نداد این همکاری ادامه پیدا کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید