اسلامی‌خواه: برای من مباحث مالی در فوتبال کمترین اهمیت را دارد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- قائم اسلامی‌خواه هافبک سابق تیم فوتبال ماشین سازی درباره وضعیت تیم جدیدش گفت: تیم مس رفسنجان تازه به لیگ برتر آمده و تیمی‌که تازه به لیگ برتر می‌آید باید خیلی باهوش باشد. ما باید رفته رفته شرایطمان را بهتر کنیم اما هدفمان رتبه خاصی نیست.

قائم اسلامی‌خواه درباره نحوه جدایی اش از مس اظهار داشت: اتفاقا شرایط من با بقیه متفاوت بود و به این راحتی هم نتوانستم جدا شوم و به این راحتی نبود. مهم ترین مسئله رضایت نامه بود که از قرارداد خودم پرداخت کردم و جدا شدم و فکر کنم ماشین سازی سود خوبی کرد.

وی همچنین درخصوص این انتقال گفت: بعد از فصل خوبی که با تیم فوتبال ماشین سازی داشتم پیشنهادات زیادی داشتم اما تلاش کردم تصمیمی‌بگیرم که در آرامش کارم را انجام دهم. فکر کنم تصمیم خوبی گرفتم و تلاش میکنم به اهدافم برسم.

اسلامی‌خواه درباره نحوه جدایی اش از مس اظهار داشت: اتفاقا شرایط من با بقیه متفاوت بود و به این راحتی هم نتوانستم جدا شوم و به این راحتی نبود. مهم ترین مسئله رضایت نامه بود که از قرارداد خودم پرداخت کردم و جدا شدم و فکر کنم ماشین سازی سود خوبی کرد.

او همچنین در بخش دیگری از سخنانش درباره اهدافش توضیح داد: من فوتبالیستی هستم که در طول فوتبالم چیزی که کمتر به آن فکر کرده‌ام، بحث شرایط مالی و اقتصادی بوده است. سعی کردم به ابعادی فکر کنم که به آینده ام و زندگی کمک کند تا این که بخواهم شرایط مالی اولویتم باشد.

اسلامی‌خواه درپایان صحبت هایش خاطرنشان کرد: اولویتم شرایط خوب فوتبالی است و فکر کنم این موضوع در رفسنجان تامین شود. من هدف گذاری ای که برای خودم کرده‌ام، این است که برای تیمم مثمرثمر باشم و بعد بتوانم به تیم ملی برسم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید