اسدی: می‌خواهم تجربه جدیدی با حضور در فوتبال اروپا به دست بیاورم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- رضا اسدی هافبک فصل گذشته تراکتور پس از ماه‌ها سکوت درباره آینده‌اش پیرامون پیشنهاداتی که از تیم‌های ایرانی دارد و تمدید قرارداد با باشگاه تراکتور گفت: تنها هدف و مقصدی که برای خود در نظر گرفتم، فوتبال اروپا است و به هیچ چیز دیگری فکر نمی‌کنم. در این چند ماه با هیچ باشگاهی در ایران صحبت نکرده و نخواهم کرد.

رضا اسدی افزود: پیشنهادات فوق العاده‌ای با رقم‌های بسیار بالا در این مدت به من دادند، اما واقعیت این است که نگاهم در این فصل پول نبود چراکه فقط به دنبال پیشرفت هستم و می‌خواهم تجربه جدیدی با حضور در فوتبال اروپا به دست بیاورم و به موفقیت‌های بیشتری برسم.

او در خصوص سالی که با تراکتور پشت سر گذاشت، عنوان کرد: فصل خوبی بود که با سهمیه آسیایی و قهرمانی در جام حذفی تمام شد. خدا را شکر فصل موفقی داشتیم که خوشحالی مردم تبریز را به همراه داشت. از حضور در تراکتور لذت بردم و بهترین سال فوتبالی‌ام را داشتم. البته امیدوار هستم آقای زنوزی طبق قولی که دادند، پاداش قهرمانی را بدهند.

اسدی با اشاره به دوران حضورش در تراکتور ابراز کرد: فوتبال ایران فعلا برای من تمام شده و لذت حضورش را در تراکتور چشیدم که با قهرمانی در جام حذفی و کسب سهمیه آسیایی همراه شد.

هافبک بلندقامت سابق سایپا و نفت تهران ادامه داد: دو ماه و نیم است که درگیر کارهای ویزا برای سفر به اتریش هستم که در مراحل آخر است. متاسفانه صدور ویزا خیلی من را اذیت کرد و با وجود اینکه کارهای اداری را مدیر برنامه‌ام انجام می‌داد، اما حضور چند ماهه‌ام در ایران و اضافه نشدن به تمرینات تیم جدیدم من را اذیت کرد.

اسدی اضافه کرد: برای باشگاه تراکتور در ادامه راه آرزوی موفقیت می‌کنم. یک فصل پیراهن این تیم را بر تن کردم که رقابت سختی با استقلال، پرسپولیس، سپاهان و … داشتیم، اما باید بگویم تقریبا همه در یک سطح بودیم ولی اتفاقات فوتبالی موجب شد یک تیم قهرمان شود و سایر تیم‌ها در رده‌های بعدی قرار بگیرند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید