استیلی: دلخوشی هواداران پرسپولیس موفقیت این تیم است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حمید استیلی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه مهمترین دلخوشی هواداران پرسپولیس موفقیت این تیم است، گفت: در حال حاضر شرایط بیماری کرونا و مشکلات اقتصادی خیلی چیزها را به‌هم ریخته و دلخوشی هواداران این است که از پرسپولیس اخبار خوب بشنوند.

حمید استیلی افزود: ما باید به فکر هواداران باشیم و آنها نباید در این وضعیت آسیب روحی ببینند. هر چند برخی مشکلات وجود دارد و باشگاه با شرایط سختی مواجه شده است، ولی نوار اتحاد و وحدت پرسپولیسی‌ها نباید پاره شود و در این میان کادر فنی و بازیکنان نقش مهمی در ایجاد آرامش در تیم دارند.

وی تصریح کرد: من حتی مدتی پیش که با آقای نوبخت (معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه) صحبت می‌کردم، به ایشان گفتم که چقدر باید هزینه شود تا مردم چند ساعت خوشحال باشند، ولی فوتبال و موفقیت پرسپولیس باعث خوشحالی مردم شد.

استیلی درباره بحث جدایی بشار رسن هم تأکید کرد: بشار جزو خارجی‌های خوب فوتبال ایران است که پرسپولیس را هم دوست دارد و حتی چند روز بعد از فوت مادرش برای این تیم بازی کرد. من امیدوارم که رسن هم در پرسپولیس بماند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس همچنین یادآورشد: من معتقدم باشگاه باید در مورد هر چیزی به صورت شفاف و صادقانه با مردم صحبت کند، چون مردم صداقت را از هر چیزی بیشتر دوست دارند.

وی درباره شرایط بحرانی پرسپولیس، مشکلات مالی و جدایی احتمالی چند بازیکن دیگر گفت: من و آقای کلانی به باشگاه رفته بودیم تا ببینیم چه خبر است و این کار به خاطر خواسته هواداران بود، چون آنها نگران هستند. ما دیداری با آقای رسول‌پناه داشتیم و گفتیم چه کمکی از دست‌مان بر می‌آید که باید انجام دهیم.

استیلی افزود: متأسفانه مهمترین مشکل پرسپولیس کمبود منابع مالی است و باید دست به دست هم بدهیم تا این مشکلات برطرف شود. پرسپولیس یک تیم خصوصی نیست. این تیم دولتی است و باید به مشکلات باشگاه رسیدگی شود. وزارت ورزش در این شرایط باید به تیم کمک کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید