استقلال با سپاهان در صدر مساوی کرد

تیم سپاهان اصفهان از ساعت 18:30 در ورزشگاه نقش جهان اصفهان ودر حضور تماشاگران  در ادامه مسابقات هفته بیست و پنجم لیگ برتر  به مصاف تیم استقلال رفت که مسابقه با نتیجه  مساوی یک بر یک به پایان رسید تا این بازی بزرگ و تماشاگرپسند برنده نداشته باشد.

تیم استقلال مقابل سپاهان به سومین مساوی متوالی این فصل رسید. پیش از این، شاگردان فرهاد مجیدی مقابل پرسپولیس و پیکان هم مساوی کرده بودند. آبی پوشان با این تساوی  57 امتیازی شدند و همچنان بدون باخت صدرنشین لیگ برتر هستند. سپاهان هم 46 امتیازی شد و در رده سوم جدول قرار دارد.  استقلال  دوشنبه هفته آینده در تهران به مصاف تیم قعرنشین شهرخودرو خواهد رفت. سپاهان هم در تهران میهمان پیکان است.

در این مسابقه 6 بازیکن تیم سپاهان کارت زرد گرفتند!

داور: موعود بنیادی فرد 

کمک داوران: علی میرزابیگی – فرهاد مروجی

کارت زرد: سیدحسین حسینی( استقلال)سروش رفیعی، شهریار مغانلو، جلال علی محمدی، محمد کریمی، ولسیانی، فرشاد احمدزاده ( سپاهان)

کارت قرمز:-

گل: محمد دانشگر( دقیقه 6) برای استقلال ولسیانی( دقیقه 14- پنالتی)

ترکیب تیم سپاهان اصفهان: رشید مظاهری، محمد نژادمهدی، گئورگی ولسیانی، دانیال اسماعیلی فر، امید نورافکن، محمد کریمی، جلال علی‌محمدی( از دقیقه  87 مسعود ریگی)، سروش رفیعی( از دقیقه 78 میلاد جهانی)، محمدرضا حسینی، فرشاد احمدزاده و شهریار مغانلو( از دقیقه 78 سجاد شهباززاده)

سرمربی: محرم نویدکیا

ترکیب تیم استقلال:  سید حسین حسینی، روبه چشمی، عارف غلامی، محمد دانشگر، جعفر سلمانی، مهدی مهدی پور، زبیر نیک نفس( از دقیقه 46 سعید مهری)، صالح حردانی( از دقیقه 57 وریا غفوری)، امیرحسین حسین زاده( از دقیقه 77 ارسلان مطهری)، کوین یامگا ( از دقیقه 88 آرمان رمضانی) و رودی ژستد( از دقیقه 57 سبحان خاقانی)

سرمربی فرهاد مجیدی


دقیقه 4:

ارسال بازیکنان سپاهان در محوطه جریمه به حسینی رسید و ضربه سر او با اختلاف کمی‌از کنار دروازه استقلال به بیرون رفت.


دقیقه 6:

اولین کرنر مسابقه را مهدی پور روی دروازه سپاهان فرستاد که ابتدا مدافعان توپ را برگشت دادند اما توپ برگشتی دوباره روی دروازه فرستاد شد که محمد دانشگر با یک ضربه سر گل اول مسابقه را به ثمر رساند.


دقیقه 10:

ضربه کرنر سپاهان را مدافعان استقلال برگشت دادند.


دقیقه 13:

حسینی بعد از دریبل مدافع استقلال پابه توپ وارد محوطه جریمه شد و حسینی با خطا بازیکن تیم سپاهان را متوقف کرد که داور اعلام خطای پنالتی کرد. ولسیانی ضربه پنالتی را تبدیل به گل کرد.


دقیقه 19:

ضربه کرنر سپاهان را مدافعان دفع کردند و دومین کرنر پیاپی را سپاهان زد که این مرتبه هم بازیکنان استقلال موفق‌تر بودند و توپ را دفع کردند.


دقیقه 25:

رودی ژستد از ناحیه زانو دچار مصدومیت  شد.


دقیقه 28:

ارسال زمینی حسینی روی دروازه استقلال به شهریار مغانلو مهاجم سپاهان نرسید و یک فرصت خوب گلزنی را زردپوشان اصفهانی از دست دادند.


دقیقه 30:

خطای سروش رفیعی روی زبیر نیک نفس یک ضربه کاشته برای استقلال به همراه داشت. مهدی پور این ضربه را زد که رشید مظاهری دروازه‌بان سپاهان توپ را مهار کرد.


دقیقه 34:

شهریار مغانلو یک فرصت خوب گلزنی را از دست داد و پاس حسینی در محوطه جریمه به مهاجم سپاهان رسید اما ضربه سر بی دقت او از بالای دروازه به بیرون رفت.


دقیقه 36:

پاس فرشاد احمدزاده در محوطه جریمه باردیگر به مغانلو رسید و این مرتبه هم ضربه سر شیرجه‌ای او از کنار دروازه استقلال به بیرون رفت.


دقیقه 37:

وزش شدید باد باعث شد که هوا چند دقیقه‌ای در ورزشگاه غبارآلود شود.


دقیقه 41:

شوت جعفر سلمانی از داخل محوطه جریمه را مظاهری دروازه‌بان سپاهان مهار کرد. این فرصت گلزنی با اشتباه مدافع سپاهان ایجاد شد.


نیمه دوم:

دقیقه 50:

یامگا صاحب یک موقعیت گلزنی شد که مدافعان سپاهان توپ را دفع کردند.


دقیقه 52:

ارسال حسینی را دروازه‌بان استقلال با یک شیرجه دفع کرد.


دقیقه 56:

ژستد صاحب یک موقعیت عالی گلزنی شد که مدافع سپاهان مانع گلزنی مهاجم استقلال شد.


دقیقه 59:

ضربه کرنر سروش رفیعی بازهم به مغانلو رسید و ضربه سر مهاجم سپاهان از بالای دروازه استقلال با اختلاف کمی‌به بیرون رفت.


دقیقه 63:

خطای کریمی‌روی یامگا باعث شد یک ضربه کاشته برای استقلال به دست آمد که مهدی‌پور این ضربه را روی دروازه سپاهان فرستاد و در نهایت دروازه‌بان سپاهان توپ را مهار کرد.


دقیقه 75:

بازیکنان سپاهان معتقد بودند که توپ به دست مدافع استقلال در محوطه جریمه خورده اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت.


دقیقه 77:

شوت شهریار مغانلو از داخل محوطه جریمه با اختلاف کمی‌از کنار دروازه استقلال به بیرون رفت.


دقیقه 80:

ضربه کاشته استقلال را دروازه بان سپاهان مهار کرد.


دقیقه 84:

ارسلان مطهری یک فرصت عالی گلزنی را از دست داد و مظاهری توپ را مهار کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید