استقلال از نبود هیئت مدیره رنج می برد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد -عضو هیئت مدیره استقلال گفت:این تیم در ظاهر هیئت مدیره دارد، اما در واقع ندارد و کسی به آن صورت قبول مسئولیت نمی‌کند.

عبدالرضا موسوی با انتقاد از عملکرد هیئت مدیره  استقلال اظهار کرد: این چه هیئت مدیره ای است که با وجود کامران منزوی، اسماعیل خلیل‌زاده، علی فتح‌ا… زاده، عبدالرضا موسوی و مهدی شریفی عملاً نه جلسه‌ای برگزار می‌شود و نه اقدام خاصی صورت می‌گیرد.

موسوی با بیان اینکه نمی گویم این افراد دغدغه تیم را ندارند اما از نظر من تیم ما یک مدیرعامل پولدار و مقتدر می‌خواهند، افزود: این افراد به هر حال برای پول خرج کردن آن هم به صورت قانونی معذوراتی دارند که خروجی‌اش می‌شود نرفتن سعید رمضانی به کویت و ماندن لباس‌های زمستانی تیم در گمرک فرودگاه!

وی اظهار کرد:مدیران فعلی حاضر در هیئت مدیره هم آن‌قدر سرشان شلوغ است که اصلاً فرصت رسیدگی به مشکلات پرتعداد تیم را ندارند و همین مسئله باعث دلخوری شدید فرهاد مجیدی و نگرانی هواداران استقلال شده است.

وی تصریح کرد: استقلال در این مقطع حساس از مسابقاتش به مدیری بسیار مقتدر و در عین حال پولدار و کم اشتباه نیاز دارد که بلافاصله مشکلات را حل کند و به قول معروف پای کار باشد.

وی ادامه داد :متاسفانه از مدیرعامل رسمی هم که خبری نیست و یکسری کار‌ها را اسماعیل خلیل‌زاده به عنوان سرپرست موقت باشگاه انجام می‌دهد؛ این دقیقا به معنای آن است که استقلال به حال خود رها شده است.

عضو هیئت مدیره استقلال در ادامه افزود: وزیر هم که چند سال است شدیداً دنبال واگذاری استقلال و پرسپولیس است از یکسری موانع قانونی گفت که حتی دست او را هم بسته و مانع واگذاری می‌شود.

وی در پایان اضافه کرد:سلطانی‌فر البته قول کمک داد و اینکه شاید (البته شاید) تا آخر هفته جاری مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره استقلال به طور رسمی انتخاب شوند و حکم بگیرند. این اتفاق حتی اگر بیفتد، بعد از بازی با الاهلی عربستان است و این یعنی مشکلات خاص استقلال حداقل تا بازی امشب ادامه خواهد داشت

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید