استفاده از تجربه ملی پوشان تیم ملی را به سعادت رساند

تیم ملی فوتبال ایران در نخستین بازی خود در راه جام جهانی قطر روز گذشته در ورزشگاه آزادی به مصاف سوریه رفت و در نهایت موفق شد با تک گل علیرضا جهان‌بخش برنده بازی باشد و با سه امتیاز در صدر جدول قرار بگیرد.

دراگان اسکوچیچ که البته خودش در این دیدار حضور نداشت، با توجه به مصدومیت صادق محرمی‌به مانند بازی قبل از جعفر سلمانی در پست دفاع راست استفاده کرد. ۴۵ دقیقه ابتدایی اینگونه گذشت اما باز هم سلمانی نتوانست در این پست موفق باشد و در بین دو نیمه تعویض شد.

سعادت حردانی تنها گزینه اسکوچیچ برای این پست بود، بازیکن رامهرمزی که برای بار نخست از فولاد به تیم ملی دعوت شده و حال باید اولین تجربه ملی‌اش را انجام می‌داد. میل به نفوذ و پوشش خوب باعث شد که در همان چند دقیقه ابتدایی خودی نشان بدهد و البته پاس بلند شجاع خلیل زاده را به زیبایی به قلی‌زاده رساند و در ادامه پاس به طارمی‌رسید و او توپ را برای جهانبخش کاشت تا ضربه این بازیکن پس از برخورد به بازیکن سوریه به گل تبدیل شود.

حردانی اما راه پر فراز و نشیبی در ادامه خواهد داشت و باید به دنبال پیشرفت باشد، بازی در تیم ملی پایان آرزوها نیست بلکه شروع آن است. او البته این فرصت را دارد تا در فولاد همچنان بدرخشد و بتواند با عملکرد درخشانش چه در لیگ و چه در لیگ قهرمانان آسیا برای خود مشتریانی از فوتبال حوزه خلیج فارس و حتی اروپا دست و پا کند.

نکته دیگر استفاده از تجربه ملی‌پوشان دیگر است، محمد حسین کنعانی زادگان در دقایقی از بازی با او صحبت کرد تا هم استرسش را کم کند و هم اینکه تصمیم‌‌‌های بهتری در جریان بازی بگیرد و بتواند تیمش را به سعادت برساند.

01640146

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید