استعفای فیروز کریمی‌از سرمربیگری تراکتور سازی

هنوز چهار هفته از شروع فصل جدید لیگ برتر ایران نگذشته است که پدیده استعفای مربیان آغاز شد. فیروز کریمی، سرمربی تیم فوتبال تراکتور از سمت خود استعفا داد.

در این رابطه فیروز کریمی‌اظهار کرد: تمام جهان هستی بر مبنای تضادها هم‌چون روز و شب، غم و شادی و … ساخته شده و یکی از تضادها در زندگی ما رفت و آمدها است.

فیروز کریمی‌ادامه داد: روزی تصور می‌کردم با آمدنم به تراکتور خدمت کنم و تمام تلاشم را هم کردم. همه‌ی دست اندرکاران باشگاه به خصوص بازیکنان غیور، وفادار، با شرف و صادق تراکتور با تمام وجود مرا یاری دادند.

فیروز کریمی‌توضیح داد: امروز تصور من این هست که می‌توانم با رفتنم به تیم محبوبم خدمت کنم؛ لذا با تمام وجود دست تک تک طرفداران را می‌بوسم و از همه‌ی دست اندرکاران و کسانی که مرا در طول حضورم یاری کردند، تشکر می‌کنم و از حضورشان مرخص می‌شوم.

به گزارش رسانه باشگاه فوتبال تراکتور، فیروز کریمی‌خاطرنشان کرد: همه‌ی آنان را در ادامه مسیر به خدا می‌سپارم. امیدوارم در ادامه راه موفق باشند، هر زمانی هر کاری از دست من بر آید، به‌خاطر لطف طرفداران صادق، از تراکتور دریغ نمی‌کنم و با تمامی‌وجود آماده خدمت به آنان هستم. خداحافظ همگی، ان‌شالله موفق و موید باشید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید