استراماچونی: زیبایی فوتبال به تماشاگران است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- آندره استراماچونی سرمربی سابق تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه زیبایی فوتبال به تماشاگران و ژست فنی است، گفت: در جریان بازی دوست ندارم صدای توپ یا دروازه بان را بشنوم! بازی یوونتوس و اینترمیلان واقعی نبود. فکر می‌کنم نظر همه همین باشد.

آندره استراماچونی در پاسخ به اینکه آیا تاکنون پشت درهای بسته و بدون حضور تماشاگران بازی کرده‌اید؟ اظهارکرد: متاسفانه چندبار این اتفاق به دلایل نظم عمومی‌برایم افتاده است.

سرمربی سابق تیم فوتبال استقلال توضیح داد: در تیم پاناتینایکوس یونان و به شکل مشابهی در ایران (استقلال). این یک چیز غیر واقعی است بخصوص در سطح بالا. این اتفاق بخصوص برای تیم میزبان زیان است.

وی با تاکید بر اینکه بهتر است در این شرایط که روزانه ۸۰۰ نفر از دنیا می‌روند، صحبت درباره فوتبال را متوقف کنیم، ابراز کرد: می‌توانم درک کنم که در بحران هستیم ولی اگر فوتبال (اهالی فوتبال) به صحبت درباره فوتبال در این شرایط ادامه بدهد، تاثیرات خیلی بدی می‌گذارد.

استراماچونی ادامه داد: این بیماری دوباره در چین آغاز شده است. به عنوان یک پدر، به فرزندانم فکر می‌کنم. فوتبال برمی‌گردد اما در صنایع افرادی هستند که شغلشان را از دست می‌دهند.

سرمربی سابق تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سئوال که آیا فوتبالیست‌ها در این شرایط نگران هستند؟ اظهار کرد: با کسانی که من صحبت کرده‌ام، همگی آگاه و نگران هستند. بازگشت به شرایط آمادگی ۲۵ روز زمان نیاز دارد. شما نمی‌توانید دوشنبه تمرین را شروع کنید و یکشنبه (یک هفته بعد) بازی کنید؛ در بازی دوم در خطر مصدومیت یا شکستگی زانو هستید.

استراماچونی همچنین در پایان صحبت هایش اضافه کرد: من به عنوان یک پسر و یک پدر، نگران وضعیت کنونی هستم. کسانی هستند که امروز کار نمی‌کنند و نمی‌دانند چطور باید اجاره بهای خود را بپردازند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید